Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motorom legyen az...

Milyen motorom legyen az alábiak közül amiket fel soroltam?

Figyelt kérdés

Azon töprengtem hogy milyen motorom legyen és b 10-15 DB sikerült ki választanom íme a motorok:Honda CBR 900RR 1999-es,Honda CBR 1100X 2002-es ,Suzuki GSXR 1100 IHI turbo-oval szerelve 1989-es ,Suzuki GSXR 1300 Hayabusa 2002-es

Yamaha R1 2000-es,vagy Suzuki TL 1000 1999-es.Ezek közül tehát melyika jobb fentartásilag meg fogyasztásilag természetesen mind használt motorok!a Válaszokat előre is köszönöm további szép napot


2009. ápr. 18. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ehhez csak annyit szeretnék hozzászólni, hogy a turbósat semmiképp ne vedd meg, vezethetetlen és szerintem a motorja sem valami hosszúéletű. (nem turbóra tervezték)
2009. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
CBR900,v R1.TL felejtős nem üzembiztos,turbós sem igazán jó.
2009. ápr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél SIMSONT!
2009. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Hayabusa 2002-es mert a kedvencem :)

de szerintem menj fel motoros honlapra a csetelok kozul lehet tudnak neked segíteni..

Sok sikert!

21/L

2009. aug. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Honda CBR 1100X 2002 vagy Yamaha R1 vagy R 6 ! Ezeket érdemes venni többit nem !
2009. aug. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

A turbosat felejtsd el.Olyan motort kell venni,ami gyári és nincs belepiszkálva.

A Hayabusa szerintem egy tölhő nagy motor.Felesleges és ezenkívül nem is túl szép.Az R1-es jó motor.Jól megy,ügyes,szzerintem kimondottan szép,de sokan panaszkodnak rá./váltóproblémák,olajfogyasztás,benzin fogyasztás.stb.,JA!R6-ost ne vegyél mert az ugyan ez --azzal a kulonbséggel hogy nem megy az R1-hez képest,viszont a fogyasztása 600-hoz képest nagyon magas./

A TL speciel nekem tetszik,V2-vel élvezet menni,de sokat fogyaszt és állítólag ezek a V2-es blokkok nem igazán váltak be.-nem tartósak.

Az XX jó motor,nyomatékos,dual fék meg minden---jó,de szerintem olyan mint egy vonat.

RR--picit elmarad a kortársaitól mint teljesítményben ,mint formájában,de szerintem ez a legszebb és legidotállóbb formájú.nekem volt már 2 is./92-es és 2000-es/nem a legerosebb,de

Nagyon barátságos,használható,simán el lehet vele járni 5,5 literrel és persze a 99-esnek a motorja muzsikál.öröm hallgatni.

2009. okt. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nekem egy hayabusám van igaz az 2008-as és a hasabusa a kedvenc motorom is de én ettől még a yamaha r1 -et javaslom olyan volt az előző motorom, nagyon szép kecses erős , szerintem vegyél r1-et megéri mondom neked hogy nagyom szép és bivaly erős, de nem annyira mint a hayabusa, nekem amugy az ilyen karcsú motorok tetszenek mint az r1 meg azzal lehet motor stuntozni, mert én még hayabusával nem láttam senki, meg amugy a hayabusa dög nehéz, de könnyen kezelhető mindene jó, talán csak a fék nem annyira
2009. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szerintem vegyél suzuki gsx1300r b-kinget. olyan mint a hayabusa csak kecsesbb és le van csupaszítva, de én még ajánlom neked a naked motorokat és az aprilia supermoto-kat
2009. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

GSXR a BEST

de am a hayabusha a Gsxr tipus legnagyobb tagja szoval azis gsxr

2010. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!