Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudom ellenőrizni a...

Hogy tudom ellenőrizni a motor, , alkatrészeit" vételnél? (Malaguti F12)

Figyelt kérdés
mit kell megnézni egy motoron "a" vételnél? vízhűtésest vennék és azt hogy lehetne "kipróbálni"? tudnátok linket küldeni? vagy egy türelmes válaszoló leírná nekem? teljesen amatőr vagyok..:(
2011. jún. 30. 02:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy, elviszed egy kőrre és meghajtod. Ilyenkor ki is fizettetik néha az árát, de visszakapod ha szar. De szólj előre, hogy hideg motorral kívánod megtekinteni. Ha a hajtás közben megragad a dugattyú akkor rossz a vízhűtés. Ha melegen rosszabbul megy én akkor sem venném meg, mert az motorgenerált jelent.
2011. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni , hogy mész vele. Szépen induljon önindítóra és berugóra is, egyenletesen gyorsuljon, ne rángasson, ne fulladjon. Legyen stabil alapjárata. Ha ezek jók, akkor nagyjából elmondható, hogy rendben van. De malaguti F12ben Minarelli fekvő blokk van, azok meg a legjobbak.
2011. jún. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni. Hideg blokkal próbáld.

Lehet hogy mire mész addig a tulaj járatja egy kicsit a motort.

Beszélgess vele a motorról, addig is kihűl.

2011. jún. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!