Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha egy autót zöldről pl...

Ha egy autót zöldről pl feketére festetek akkor azt hol kell jelentenek és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Új forgalmit kell kérned amiben már az autó új színe szerepel.
2011. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz 6000 pénz a forgalmi cseréje.

A szín szerepel a törzskönyvben? Akkor az is csere.

2011. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor csak 6000ft mert csak a forgalmiban van a színe feltüntetve .
2011. jún. 30. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
és csak bemegyek az okmányirodába és megmondom uj forgalmi kell mert át lett festve? mert hallottam olyat is hogy uj eredetvizsga is kell.
2011. jún. 30. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem szükséges bejelenteni, nekem barna volt a kocsim eredetileg, az előző tulaj zöldre festette, a forgalmimban még mindig 09 barna szerepel, eredetvizsgán sem írták át, amikor átirattam a nevemre.
2011. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hatósági vizsgára kell vinni. Nekem is volt sok hóbelebancom amit át kellett festetni mert baromigáz színe volt.Mivel én mindig törvénytisztelő voltam, ezért minden műszakin megkérdeztem hogy ha dugok egy kis mutatványt a kesztyűtartóba akkor a kéket átjavítják nekem pirosra? vagy fordítva? De az volt a válasz a-a csak hatósági műszakin eredetvizsgával törzskönyvel czakk pakk. Aztán egy ismerősöm felvilágosított, hogy miért nem matricázok? Pont ált egy sölleres, leós eszkimós tudjafenee miacsuda suzuki, hatalmas tölcsér fagyi meg amit eltudtok képzelni, és az egész kocsi kék volt. megkérdezte tőlem a srác szerinted ez az autó milyen színű? Mondom bátran kék. Mikor kinyitottam az ajtaját akkor láttam piros volt. És a forgalmiban is az volt. Miért szabályos?? Mert matrica.
2011. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a matricázás is tényleg jó ötlet. főleg pl a taxi4-nél csinálták ezt, mert ott csak fekete autó lehetett. mutatta nekem is a srác, hogy a forgalmiban semmit nem kellett átnyomni. viszont a matrica nem annyira időtálló, mint a festés. nem rossz, de pár hónap / 1 év múlva már kicsit mattabb lesz a cucc
2011. júl. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!