Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek az aprilia...

Mi a véleményetek az aprilia rs50 motorról?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatok? Sok vele a gond? Körülbelül mennyit fogyaszt?
2011. júl. 1. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó gép. a 21 ütemű kb 2,5-3l.
2011. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A régiek talán még jobbak. Az újak nagyon gagyik. Két embert is ismerek akinek olyan van és mind a kettő motor elég ratyi. Nagyon sok gondjuk volt vele. Pár embert ismerek akiknek a régebbi van, nekik mintha megbízhatóbb lenne.
2011. júl. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon jó kis gép én is ilyet hajtok! nekem nincs vele problémám!

Karburátormérettől és csuklótól függően 3.5-5 l között eszik.

2011. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

én is ilyet akartam, csak lebeszéltem róla magamat. helyette inkább sr-t vettem. rs sokkal jobban tetszett, de amint megláttama valóságban látszott rajt, hogy nem egy nagy motor. előtte azt hittem huuu mekkor motor, tényleg mint egy ezres. de ahhoz képest sokkal kissebb.


és 1 millió forint az új. ami valójában nagyon sok. aprilia sr (ami majdnem mindenben megegyezik, kivétel hogy automataváltós és nem úgy néz ki mint egy gyorsasági) "csak" 600ezer. végülis az sr sokkal kényelmesebb is, van rajt egy csomó tároló, autómataváltós, nem kell bedőlni vele a kanyarokban...(szeretem a manuális váltót is, de az autómata sokkal kényelmesebb)


úgy döntöttem 3 évig elrobogózgatok ezzel és mire megszerzem az a1-et veszek egy 125öset, ami nagyvalószínűséggel rs lesz.

2011. júl. 2. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó motor de csak akkor ha az előző tulaj rendesen bánt vele és vigyázott rá mert ha nem sok bajod lesz vele.
2011. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A régi és az új szinte ugyan olyan csak külsőre más. Ugyan az a blokk van bennük
2011. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Az sr és az rs-t nem lehet egymáshoz hasonlitani. az rs az motor az sr meg robogó! A robogó az csak robogó marad egyszóval egy sz**r.
2011. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szjani7474 válasza:
mi a véleményetek az Aprilia sportcity 50 4T?
2012. febr. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mákdaráló fos az aprilia rs50
2013. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!