Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor nagyobb a büntetés?

Mikor nagyobb a büntetés?

Figyelt kérdés

Egyik szomszéddal elmennék valahova segédmotorral, arra fele nem igazán jár rendőr, bár pár éve láttam egyet.

Nos a segédmotorral nem szállíthatok személyt, a srác azt mondta hogy majd ő vezet, de sajna nincs jogsija.

Ha ő vezet akkor engem is megbüntetnek mert odadtam neki, miközben nincs jogsija és utast visz. Ha én vezetek akkor meg azért mert utast viszek.

Mikor nagyobb a büntetés?


Sajnos arrafelé nincs buszjárat mert vmi tanya szerűség és 10km-t kell menni.


2011. júl. 3. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:

egyertelmu hogy akkor nagyobb a buntetes ha a barat vezet jogsi nelkul es meg utast is visz

ha feltetlenul akartok menni akkor sztemte vid ot es akkorcsak nem lesz akkora a buntetes

2011. júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan jogszabály, hogy nem lehet átengedni olyan személynek a vezetést akinek nincs az adott kategóriára jogosítványa. Tehát téged is elővesznek, plusz ebben a felállásban megbüntetik a haverodat is. Mivel vezetett, utast szállított. "Olcsóbb" ha te vezetsz, utassal.
2011. júl. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jó de ha ő vezet akkor a büntetés rám eső része több mint ha én viszem őt?
2011. júl. 3. 15:30
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem te nagyobb buntetest kapsz ha atadod a motortolyannak akinek nincs jogsija
2011. júl. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kreszt mikor tanultál utoljára? Elevenítsd fel!

Ez nem kötekedés.

2011. júl. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

jó de ha ő vezet akkor a büntetés rám eső része több mint ha én viszem őt?


A büntetés rádeső része sokkal több, mintha oda vissza taxiznátok...

2011. júl. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legolcsóbb lenne ha te motoroznál, a szomszédnak meg felajánlanád, hogy kitolod helyette a kerékpárt a garázsból, mert ő azzal fog menni.


Mi is hülyéskedtünk évekkel ezelőtt ilyesmivel, pl. ketten a Simsonon a délutáni csúcs kellős közepén Csepelen, persze sisak nélkül. Az egész addig volt vicces, amíg nem találkoztunk egy motorosrendőrrel. Nem szólt semmit, csak intett hogy be lehet fejezni a hülyéskedést srácok. Ha autós rendőr lett volna talán még mindig fizetném a büntetés részleteit...

2011. júl. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már voltunk ott.

Biciklivel nem tudtunk volna menni mert este jöttünk meg és ott nincs közvilágítás, biciklin meg nincs lámpa:D

Szerencsére autót se nagyon láttunk nem hogy rendőrt:D

2011. júl. 4. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!