Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért jár nagyobb büntetés ha...

Miért jár nagyobb büntetés ha megállít a rendőr?

Figyelt kérdés
Nem cserélem ki a kocsi kiégett tompított izzóját,vagy kicserélem de eltérő a másik oldalitól(színben picit kékebb).Amíg nem tudok venni egy pár egyformát hogy járjak addig?
2011. júl. 5. 11:40
 1/7 tetro ***** válasza:
72%
nem tudsz venni pl benzinkúton egy izzót?
2011. júl. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem cseréled ki, azért egyáltalán nem jár. (Mivel amikor elindultál reggel, leellenőrizted, jó volt és utána égett ki te meg, mivel nappal van és nem szálltál ki az autóból, nem vetted észre.)

Ha kicsit eltérő a színe, abba sem fog belekötni, de ha mégis, akkor meg kell mondani neki, hogy mivel nem kötelező az izzókészlet, nem volt nálad azonos színű, most mész venni, de a saját és a többiek biztonsága érdekében inkább betetted addig ezt. Lényeg, hogy határozott legyél.

2011. júl. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem akarok a benzinkúton venni gagyit,inkább később vennék valami jobb minőségűt(ha van ötlet szívesen fogadom).

Unokaöcsémet múlt héten büntették mert nem égett,bár szerintem sem volt jogos...

2011. júl. 5. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én az O

sram Nightbreakert-t vagy az Osram Cool Blue-t ajálom ezek emelt fényű jó minőségű izzók én az utóbbit használom több mint 1 éve és érezni a különbséget ez és a sima hagyományos halogén között ennek jóval erösebb és fehérebb a fénye a táblák szinte világítanak ha rájuk vetül a fény.

2011. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet,az Osram Nightbraker-t többen ajánlották,a Cool blue-ról még nem hallottam,de lehet az lesz a választás.Ha neked bevált,akkor nekem is jó lehet.
2011. júl. 6. 09:42
 6/7 anonim ***** válasza:
9%
birom mikor hülyeséget irnak"nem vettem észre hogy nem éget!!!Könyörgöm jártatok autós suliba mi a teendő mielőtt elindulsz az első nap????Átnézed a berendezéseket nem?
2011. júl. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Előzőnek!

És ha átnézted reggel, utána 5 perccel már nem is éghet ki?

Szerinted?

2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!