Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan tudnám eltüntetni a...

Hogyan tudnám eltüntetni a rozsdát?

Figyelt kérdés
Van egy pannónia p 12-es vterán motorom és most resaurálni szeretném. A kipufogó és az egyéb egykor króm alkatrszek eléggé rozsdásak ezt szeretném eltüntetni csak nem tudom hogy áljak neki. ha tudtok valami jó és olcsó modszert akor légyszi irjátok meg .
2009. márc. 28. 18:53
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!


Számtalan rozsda eltávolító és polírozó szer létezik, barkács/autósboltban hozzá lehet férni.

A legolcsóbb, és leghatásosabb szerintem a Coca-Cola és alufólia párosítás. A kólát ráöntöd a felületre, az alufóliával pedig felpolírozod.

2009. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia én egy p10 est újítottam fel és a rozsdás alkatrészeket elvittem homokfúvatni ez gyönyörűen lehozott minden rozsdát és festéket kb 4000 ft volt.Utána polirpapíral felcsiszoltam.sok sikert és örülök hogy egy újabb magyar motor megmenekül az enyészetöl! (a küllőket saját kezüleg csiszoltam látszatra minden rozsda eltünt de a kromozás kiadta a hibáit ráadásul majdnem egy honapom ráment! ma már ezt is homokfújatnám!)
2009. márc. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!