Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy kell simson s51-re...

Hogy kell simson s51-re enduró kipufogót rakni? Milyen alkatrészek kellenek hozzá? Jó hozzá a gyári kipufogó vagy vennem kell egy újat?

Figyelt kérdés
s51-es simsonomra szeretnék enduró kipufogót rakni csak nem tudom hogy milyen alkatrészek kellenek hozzá(kezdő simsonos vagyok nézzétek el :))és hogy kell e vennem új kipufogót vagy elég a gyári és csak vennem kell egy enduró kipuf könyököt meg bilincseket nameg ugye rácsot.
2011. júl. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Könyök, rács, felfogató "vas" a hátsó részhez. Esetleg a könyök és henger közé egy tömítőgyűrű, ha a mostani már nem jó. A normál kipufogó jó, csak a felfogatásban különbözik (általában).
2011. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első válaszolónak igaza van, de szerintem jobban jársz ha felteszel rá valami normális rezonátoros kipufogót.

Az enduróé jó magasan van, meg biztos van akinek tetszik, de a Simson ettől ugyanannyira lesz krosszmotor mint előtte volt. :)

2011. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kérdező vagyok.nem akarom hogy krosszmotor legyen csak nekem az enduro jobban tetszik(sokkal) :)
2011. júl. 5. 08:25
 4/4 A kérdező kommentje:
ja és köszi a válaszokat :)
2011. júl. 5. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!