Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » C kategóriás jogsi megszerzése...

C kategóriás jogsi megszerzése? Lent.

Figyelt kérdés

C.ketegóriás jogsit szeretne a férjem a lehető legrövidebb időn belül.

Sajna nem tud bemenni a suliba,mert a jelenlegi főnöke 12-14óráztatja(van hogy ennél többet) ,és mivel nincs a sulira ideje,ezért gondolta,hogy feketén megszerzi.Sajna ide géphez sem jut,ezért érdeklődöm én.

Szeretne váltani melót,de ahhoz kell a C.kategória.

Ha meg elmegy a suliba,azonnal elküldi a főnöke,és az meg pénzkiesést jelent.

Jelentkezett egy másik helyre(amiről a főnöke nem tud),de ott akkor kezdhet,ha megvan a C.kat.

Nem állhat le a melóval,mert itt a 3 kiskorú,kiadások,stb...és csak egyedül ő keresőképes a családban.Szeretnénk több időt vele tölteni,de amíg itt dolgozik,addig nem lesz változás,csak félek tönkremegy lelkileg és fizikailag.

Szóval feketén hol kapna C.kategóriát?Vagy esetleg valami tipp?

Olyanok lécci ne írjanak,hogy márpedig menyjen suliba,mert biztonság,mert blablabla......igen tudom,de a kresszel nincs baja,azt nagyon jól ismeri,van B.jogsija is 10éve,rutinja is van.

Szóval várom a normális válaszokat.Köszi.

Aki meg tud is segíteni megvenni,írjon privit.


2011. júl. 5. 09:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hello...nekem a C-s jogsi max 2 hónapba telt..

De, ha nagyon nem akarjátok, akkor józsefvárosin biztos lehet kapni, csak nem olcsó mulatság.

2011. júl. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mennyi kb?
2011. júl. 5. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100.000-200.000ft vagy tán még afelett.
2011. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi,egy százasom lenne rá->ha egyöszegben kell fizetni.Ha 2-szerre az nem lenne gond...
2011. júl. 5. 10:37
 5/11 anonim ***** válasza:
Okirathamisítás két évig terjedő szabadságvesztéssel büntethető és általában,ha megállít a rendőr, főleg nagyobb kategóriáknál, meg fogja nézni a rendszerben az adatokat. Megéri ezt bevállalni három gyerek mellett???????????
2011. júl. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg a cécó a hamisítással.

Én is munka mellett csináltam a C kategóriát. Na, nem ennyire volt durva a helyzet, mint nálatok, de javaslatom azért lenne.

Az elméleti képzést ún. egyéni oktatással kell kérni. Az azt jelenti, hogy gyk. nem jár be az órára, hanem csak konzultációs jelleggel találkoznak. Ha valami kérdése van, azt felteszi, ha nincs, azt nem teszi. Lehet, hogy csak vizsgázni kell majd menni.

Akinek X éve van jogsija, annak a KRESZ nem nehéz, a műszakit meg kell tanulni könyvből, szállítási-rakodási ismeretek szintén könnyű. Ezért lehet ezt megoldani így, ahogy írom. Csak a megfelelő autósiskolát/oktatót kell megtalálni hozzá.

Utána jön a rutin gyakorlás. Oda lehet kora reggeli vagy esti gyakorlást kérni. Újra a rugalmas oktatón van a lényeg.

Forgalmi vezetés szintén kora reggel vagy este. Fontos: C kategóriára általában már úgy megy az ember, hogy nem mazsola. Ezért van az, hogy általában senki nem vezeti le a kötelező óraszámot. De ezt senki nem hangoztatja. Kb. 4 alkalom volt, úgy emlékszem. Az oktató úgyis látja... Egyébként sem a vezetést meg a forgalmi helyzeteket kell már gyakorolni, hanem a nagy autó kezelését kell megszokni.

Rutin, Bü és forgalom vizsga csak nap közben van, ez 1-1 nap szabi! Vagy orvosi igazolás, hogy beteg volt, azért nem ment dolgozni.

Érzékeltetni szerettem volna, hogy nem lehetetlen és hogy nem éri meg a sumákolni. Egyrészt ellenőrzéskor is le bukhat, másrészt ha beválik az új munkahely, utána lehet, menne nehézpótra és/vagy GKI-ra, és akkor szintén bukta.

2011. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Az előzőneknek igaza van, csak nem akartam írni! Ha megállítja a rendőr onnantól kezdve...nem éri meg.

2011. júl. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

A rendszerben benne lesz,ha minden igaz sinen az ügy!

220.000ft+vizsgák!

Hülyék nem vagyunk,hogy okiratot hamisítsunk,vagy valaki ezt meg tegye!Vizsgázni fog a párom,de órákra járni nem tud.

Ja!!És nem sittre megy a dolog,hanem hogy legyen életünk végre!

2011. júl. 6. 12:49
 9/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok. Akkor ezek szerint működik amit írtam.

"Vizsgázni fog a párom,de órákra járni nem tud."

Viszont az összeget szerintem elírhattad. Nem 220.000 Ft+vizsgák, hanem 120.000 Ft+vizsgák! Ahol én tanultam, most is pont ennyi (119.900+vizsgadíjak). Ennyiért tényleg megtanítják mindenre, ami kell.

2011. júl. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem 220ezerbe került mindennel együtt, igaz vidéki vagyok:)
2011. júl. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!