Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy trabim. Mért van az...

Van egy trabim. Mért van az hogy mindenki belázad mikor ki imádkozok belöle egy 120-130 km/ tempot?

Figyelt kérdés
Sajna ki kell koxolni mert 2 ütemü,és csak gyors forgalmin van rá lehetőségem be előzök egy pár autót a belsősávból laza 120-as tempóval ő a saját 90 tempojából rám gyorsít és le villog mert nekki hirtelen sietős lett valahova.Amásik meg tudom trabant de basszus nekem erre van pénzem miért cinkes dolog a trabant?
2011. júl. 5. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert kicsi a farkuk és ezzel mégjobban komplexusuk lesz, hogy egy trabi beelőzte őket.
2011. júl. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a Trabant egy sztereotípiát épített az emberek agyába hogy az egy fos pedig a rohadt autójuk énszerintem a büdös életbe nem bírna ki annyit mint a Trabantok nem tudom hogy miért csinálják ezt de az olyan embereket le kéne lőni
2011. júl. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dehogy cinkes,ne foglalkoz ezekkel a snob buz.kkal. Akik hitelre vásárolt autókkal játszák az agyukat. Nekem is trabantom van,és csak a garázst bérlem neki 15eft/hó áron.Anyibol már törleszthetnék egy újabb kocsit de nekem nem kellenek ezek az új szarok.
2011. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van,hogy felhúzom magam azon,ha pl. egy Trabis feltart.Végül is mindegy,milyen jármű...De aztán számolok tízig és megpróbálom megoldani a helyzetet.Téged biztosan hatványozottan frusztrál az ilyesmi,hiszen 130-nál már horpad a trepni és nem úgy van az,hogy odarúgsz egyet,aztán kilősz...Én is harcolok néha kőkeményen,mert egy 1.4-es 60 LE-s astrával járok.

Hááát...A helyedben én úgy kezelném a helyzetet,hogy nem foglalkoznék vele.Főleg az olyanokkal,akikről beszámoltál.

Hogy miért van ez?

Miért van az,hogyha zöld a lámpa fékeznek és miért van az,hogyha rágurulsz a pirosra motorfékkel,úgy előznek meg,hogy alig bírnak megállni a f a s z o k a lámpánál.

Miért van az,hogy 100 m-re előtted kielőznek a nyomorultak veled szemben és már két kezeden nem tudod megszámolni,hány emberéletet mentettél meg?

Ilyenek vagyunk sajnos.Ezek vagyunk.

2011. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak nehogy kiessen agyastól a kerék ilyen tempónál, nekünk a Barkas megcsinálta, még 120-al se kellett menni, csak 80-al.
2011. júl. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj ez kicsit mártír szöveg hogy neked csak erre van pénzed.Egy autót nem megvenni nehéz alapvetően hanem fenntartani.Ha megnézed a hahut ott találhatsz 200-400 ezer között Astrákat,ami egy elnyűhetetlen és nagyon kényelmes autó.

Hogy miért gyorsítanak rád?Mert elképesztően zavaró egy kétütemű mögött haladni és nyelni a füstöt.Nekem volt több Trabim,mz-m,Etz-m nagyon imádtam őket,semmi averzióm nincsen ezekkel a gépekkel és vezetőjükkel szemben de én is megelőzöm őket azonnal,mert egyszerűen nem kapok levegőt mögöttük ennyi az oka csak.Még a lassúságuk sem zavarna ha nem füstölnének.

Sok évvel ezelőtt én nem a gyorsforgalmin hanem a szabadkikötő úton égettem a kokszot,akkor meg rám köpködtek meg előztek.Szerintem ebből nem kell ügyet csinálni.Vegyél egy négyütemüt.

2011. júl. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekem is trabim van, én is tapasztalok sok mindent. Én elsősorban azt mondom, ne hajtsd úgy szegényt, ha még akarod sokáig használni. Én speciel annyira kényelmesre veszem, hogy 80 fölé csak ritkán megyek.

Írjátok a füstölést. Ha 120-szal megy valaki, tuti nem füstöl, úgy kiégeti az olajat a kipuból. Az enyém sem füstöl, pedig nem hajtom szét.

Egyszerűen az emberekbe az van beépülve, hogy a trabi lassú, és szar autó, ezért ha megelőzöd, mi az, hogy egy ilyen senki megelőz? Hát tol neki egy padlót.Ugyanezt biztos megcsinálná egy Suzukira, vagy hasonló kis presztizsű autóra is, szóval annyit mondok angolosan: cool down, feel the sunshine.

2011. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Jah, és még valami. Szídták a trabit, hogy papírautó, mert a kasztni duroplaszt borítású. Ma már szinte minden új autó műanyagos. Ennyit róluk.
2011. júl. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt hogy érted hogy minden autó "műanyagos" ?
2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A Trabi karosszéria elemei duroplaszt ugyebár. A mai autók többségén is már nem fémlemez van, amiért a trabikat cikizték, hanem műanyag. Én konkrétan egy Citroennél tapasztaltam, nekidőltem, az meg behorpadt. A kezdeti ijedtségek után esett le, hogy az is műanyag.

De ugyanez a nagymellényű lambosokkal is az is műanyag kasztnis.

Ezután kérdezném, miért is ciki a duroplaszt kasztni, amikor a gyár ráadásul az anyaghiány miatt kényszerült rá?

2011. júl. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!