Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kérdezi mindenki, hogy...

Miért kérdezi mindenki, hogy mit vegyen első autónak?

Figyelt kérdés

Annyira unalmas már ez a kérdés. A másik: Nem teljesen mindegy, hogy az első autód, vagy a századik? 500e Ft-ért akkor is ugyanazt az autót éri meg megvenni, ha 18 éves vagy, mint ha 68.

Amúgy meg...úgyis azt veszi meg mindenki, amire a sógorának a vejének a barátja, aki 34 éve szerelő volt, azt mondja, hogy jó. Teljesen mindegy, hogy mit válaszolnak itt. Úgy is azt fogják mondani, hogy németet vegyél, meg BMW-t, mert az a menő.


2011. okt. 5. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg azért kérdezik, mert nem tudják.
2011. okt. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem ért az autókhoz az mégis honnan tudja milyet vegyen? Az ember autókról akkor szerez tapasztalatot ha már van neki, de amíg nincs....


És az első autó pedig azért hangsúlyos, mert sokan úgy gondolják hogy amíg nem tudnak vezetni, talán jobb egy "üthető vágható" tanulóautót venni, aztán ha már belejött, lehet folytatni valami komolyabbal... És emiatt viszont adott esetben inkább alapból kevesebb pénzt is szánnak rá és olyat keresnek ami könnyen vezethető, ideális egy tanuló részére.

2011. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked lehet unalmas. Én személy szerint pont az ilyen kérdéseket vadászom ebben a rovatban, hátha valami olyan választ írnak, ami hasznos is. Sőt, elszomorítalak. Ha minden jól megy hamarosan meg lesz a jogosítványom, s mivel addigra még nem nagyon leszek autószakértő, s tapasztalatom sem lesz sokkal több, ezért ilyen kérdést, majd a megfelelő időben én is írni fogok. :)
2011. okt. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Amiért máshol megkérdezik, hogy milyen videókártyát vagy laptopot vagy tusfürdőt vagy akármit vegyen.. :D


Mert lövése sincs mi az hengerűrtartalom, a kWatt, az immobilizer. Az is előfordulhat, hogy jogsiig nem nagyon érdekelte a dolog és még a tipusokról sincs fogalma.


Odakerül, hogy 18, lerakta a jogsit, esetleg van egy kis aprópénze... inkább kérdezzen szerintem, mint a szomszéd rásózzon valami foskupacot.

2011. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én se értem. Úgyis mindenki a BMW-t nyomatja itt, szóvval ha vki feltesz egy ilyen kérdést, szinte borítékolható, hogy egy 20 éves szakadt BMW-t ajánlanak neki.
2011. okt. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért egy 20 éves (nem szakadt) BMW lehet sokkal kényelmesebb és jobban felszerelt, mint egy 10 évvel fiatalabb szecska, azért ezt se felejtsük el :P
2011. okt. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na kezdődik! :)
2011. okt. 6. 17:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdődik, az nem az 500 000res tartományba tartozik :)
2011. okt. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!