Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen eszközt használsz...

Milyen eszközt használsz autólopás ellen?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 19:51
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Forgalmas helyen parkolást.

Egyébként "csak" az autó saját zárját és immobiliser-jét.


Meg az elpakolás híve vagyok: ha nem látszik semmi amiért érdemes, akkor nem fogják betörni az üveget sem.

2011. júl. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Teljesen egyedi autóindítási technikát fejlesztettem ki, szerintem ez a legolcsóbb és legmegbízhatóbb eljárás.
2011. júl. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, hogy az autólopás és az autófeltörés két különböző dolog.
2011. júl. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
harmadiknak üzenem, hogy a válasz első része az autólopásra vonatkozik, a második a feltörésre. Amúgy örülök, hogy csak miattam koptatod a billentyűzetet.
2011. júl. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:

Két biztos módszer van:

1. eladod a kocsit, mielőtt ellopnák;

2. te is loptad;


Viszonylag biztos módszer, ha egyedi a kocsid, nem lehet eladni.

2011. júl. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Lepukkant szarral járok, amit már ránézésre se éri meg ellopni.
2011. júl. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Nehogy azt hidd, a szarokat is ellopják, elbontják és eladják racsingbazáron ami használható.

Amúgy nincs feltörheteten és ellophatatlan autó. Amit nagyon akarnak azt úgyis elviszik. Én semmit nem használok. Én is csak elpakolom a dolgokat szem elől. Ugyanúgy ellopják a fehér egynégy F Astra GL-t mint, meg literes fapad 2-3-mas Swiftet, mint a full extra 2011-es 735-ös BMW-t meg AMG63 Mergát. Szóval nem kell ezt így felfújni, ha valaki akarja, elviszi úgy, hogy azt már többet nem látod.

2011. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Rablás ellen meg ott a vascsó, ami azért kell, hogy a kerékkulcsra ráhúzd erőkarnak. Mondjuk a delikvens oldalába is lehet húzni egy izmos kis erőkart.
2011. júl. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Az egyetlen hatásos módszer sajnos a casco...
2011. júl. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Régi benzines roncsom van.


Csak akkor szoktam védekezni, ha nagyon rossz helyen kell parkolnom.


Akkor is csak annyit teszek hogy a rotort kiveszem a gyújtáselosztóból, de valamikor egy kicsit összekeverem,a gyújtókábeleket,innentől kezdve ,max húzni tudják, vagy trailer.


Egyébként még van egy titkos kapcsoló,amit ha átkapcsolok,akkor az önindító helyett a duda kapja az áramot.



Van riasztóm,de lusta vagyok beszerelni,és ha el is lopják,buktam kb.150ezret.


Nyugodtan beülök a moziba,max. aznap busszal megyek haza.



Hát mondjuk ha új autóm lenne casco nélkül,nem biztos hogy ugyanilyen nyugodt lennék.



Azért az internetes bazárokon és aukciós oldalakon árult alkatrészek származására én is kíváncsi lennék sok esetben.

2011. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!