Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorozáskor rendes védőruhát...

Motorozáskor rendes védőruhát használsz vagy nem érdekel és utcaiban nyomod?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem motorozom, viszont láttam már rövidnadrágos idiótát bukni...a lábáról a bőr és izmok csontig lejöttek....
2010. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Már van védőruha. Előtte nemvolt rá pénz, és simsonnal am se mentem annyira veszettül, de tudom h 40el is szépet lehet bukni.
2010. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én még a sarki boltba is gerincprotektorral, protektoros kabáttal és nadrággal, motoroscsizmában, és protektoros kesztyűben megyek.

lehet, ogyh épp csak 20 al gurulok, amikor mondjuk egy busz elcsap egy kereszteződésben....

2010. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Sima utcai ruhában sokszor még papucsban is. Robogóm van szal hülyén néznék ki ha motoros cuccban ülnék rajta meg pénzem sincs motoros ruhára.

Tudom hogy nagyot lehet vele esni de ha esek az nem az én hibából lesz mert mindig úgy vezetek hogy biztonságban érezzem magam.

Amúgy láttam már olyat aki 1000es motorral ment egy rövidnadrágban, pólóban és bukósisakban.

2010. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akár utcaiban is.
2010. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!