Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 325 td és tds között mi a...

BMW 325 td és tds között mi a különbség? Oké gyengébb a td vagy 30 lóerővel, meg nincs turbóhűtő benne. Ezeken kívűl valami különbség? Esetleg fogyasztásban is megjelenik a td javára a szerényebb kivitel miatt? Amit csak tudtok írjátok le! FONTOS!

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 13:59
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem tudom, de egy biztos! A tds-nél ott a végén az "s" betű, a td-nél viszont nincs! Remélem tudtam segíteni!
2011. júl. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Emerico4 válasza:

hali! engem is érdekelt ez a dolog. és megtaláltam rá a választ. nem túl nagy különbség van közte. csak annyi hogy más turbó van rajta. és kevesebbet tölt a td mint a tds.

td - olyan 0.85 bar körül a tds pedig 1.15 bar 4000 es fordulaton. :) ennyi a titok :)

2011. aug. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


A nem sok különbség még az a 30 le :)

2011. szept. 1. 19:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és közel ugyanannyit fogyaszt, pedig még lustább is. Én így tudom.
2011. szept. 1. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!