Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag lehet tetetni egy...

Utólag lehet tetetni egy autóba szervót?

Figyelt kérdés
Egy 95-ös Fiat Punto 55s-em van, és találtam hozzá szervós kormányműt, mert ebből a szériából volt szervós változat is. Ezt be lehet tenni az én autómba ?
2011. júl. 9. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen.Ha szerencséd van,akkor ki van alakítva a helye és csak ki kell cserélni a kormányművet.Gyanítom,hogy a helye megvan gyárilag.

Akkor sem kell kétségbe esni,ha nincs kialakítva a szervó számára a hely,úgy is bele lehet szerelni.Kicsit körülményesebb és drágább,de meg lehet csinálni.

2011. júl. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, de kb. annyiba kerülne az egész művelet mint az autó árának a fele... Vagy több. Felejtsd el. Fújd fel jól az első gumikat.
2011. júl. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nagyon macerás és nagyon drága is. Olcsóbb autókba nem éri meg...a drágábbakban meg úgyis van!
2011. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
menj el egy szervizbe kérdezd meg hogy mennyiért raknák bele. Szerintem csak egy plusz macera, majd ezentul a szervo olajat is cseréltetheted.. az enyémben nincs szervo de hála égnek észre sem venni rajta!
2011. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Irigyellek, ezzel az autóval megizzadok parkolásnál. Édesanyámnak már-már kihívás tekerni a kormányt :-D Milyen autód van, amiben nem érezni hogy nincs szervó ?
2011. júl. 10. 17:31
 6/8 anonim ***** válasza:

A túlságosan nehéz kormány hibára is utalhat!Én a Ladámat(ami köztudottan kenyérszervós autó)is könnyedén bekormányoztam tenyérrel a teszkó parkolóba.Na mondjuk minőségi alkatrészek voltak a futóműben ami 2x drágább a gyárinál.


Nézesd meg egy szerelővel a gömbcsuklókat,kormányösszekötőket,nyomtávrudakat stb stb.Lehet,hogy magában a kormányműben van a hiba.

2011. júl. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, meg fogom nézetni ! Egyébként egy nagyon kicsit ferdén is áll a kormány, ha egyenesen megyek egy kicsit balra áll a kormány, és húz jobbra ha elengedem. Mennyibe kerülhet megjavíttatni ?
2011. júl. 11. 18:24
 8/8 anonim ***** válasza:
régi tipusu Swiftem van.
2011. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!