Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag érdemes-e szervót...

Utólag érdemes-e szervót beszerelni?

Figyelt kérdés
kicsit már leharcolt a kormányművem, mindenképp cserés lesz, kérdés h. egy szervó nélküli jobb lesz-e a mostaninál vagy ugyanilyen nehéz lesz kormányozni, illetve megér-e 10-20eFt-tal többet a "szervósítás"?
2011. aug. 7. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem jó dolog a szervó.

Én az régi autónkat vezettem és abba nem volt szervó, nehéz is volt kormányozni.

Az kis autó volt, a mostani meg egy nagy kombi, ebben már van szervó. Egyszer volt hogy leállt a szervó és alig bírtam megmozdítani a kormányt, újraindítottam a kocsit, azóta nincs ilyen. Én nem tudnám nélkülözni a szervókormányt.

2011. aug. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Persze hogy megéri ez ma már nagyon alap dolog gondolj bele neked is kényelmesebb lesz vele és ha esetleg majd el akarod adni az autót akkor szervó nélkül az szinte lehetetlen legalábbis én biztos nem vennék szervó nélküli autót.
2011. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!