Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson s51b 1 hete nehezen...

Simsonos3 kérdése:

Simson s51b 1 hete nehezen indult, ma is szokás szerint és menetközben 2-3 durranás a kipufogoba és ennyi. A gyujtás rajta volt és lehörgött. Utána probálkoztam elinditani 1x sikerült 5mpig aztán páás. Vki valami ötlet? Nem tom most mire gondoljak?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először is: Mennyire értesz a motorokhoz? Karbi pucolás megvolt? Egy eldugult főfúvóka is okozhat ilyen tüneteket. gyertyát nézted?
2011. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha ez nagyon hirtelen jött hiba, akkor valószínű elszakadt a lendkerék biztosító ék.Boltba el, vegyél egy lendkerék lehúzót, meg egy éket. Cca.1200huf. A lényeg,hogy ne úgy feszegesd le a lendkereket. De persze a gyertyát is nézd meg.
2011. júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Puffogás=benzinszegény keverék


Benzinszegény keverék=eldugult főfúvóka


Tegyél bele,vagy ha már van,cseréld ki a benzinszűrőt.

2011. júl. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ami a legvalószínűbb,hogy csak beköpte a gyertyát.
2011. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát karbi pucolás megvolt, a gyertya is okés, úgyhogy lehet hogy Lendkerék biztosító... :( Köszi szépen megprobálom megcsinálni a holnapi nap folyamán ha nem sikerülne akk majd még irok köszi köszi
2011. júl. 11. 13:03
 6/13 A kérdező kommentje:
Amug ynem lehet hogy elment a gyújtásom ??
2011. júl. 11. 13:42
 7/13 anonim ***** válasza:

biztos hogy nem.


A lendkerék biztosító ék pedig...hát én olyat még nem hallottam,hogy az ment volna el szArni..

2011. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett.
2011. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sikerült életre kelteni?
2011. júl. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
De hülye vagyok...ez van amikor nem olvasom el rendesen a kérdést. Megszakító, de elsősorban kondenzátor csere. Lendkerék le (nem pajszerral meg nagy csavarhúzóval, hanem lehúzóval, motorosboltba bemész, pár száz ft), majd ugyan ott veszel egy kondenzátort, régit kiveszed, sérülhet is, annak már mindegy, de a házára és a tekercsekre vigyázz. Aztán kicsit megcsiszolod az alaplapban a kondi helyét, (de tényleg csak kicsit) és szépen kézzel benyomod. Ha kézzel nem megy, kicsit lehet ütögetni.De csak nagyon kicsit, mert ezek az utángyári szarok tényleg szarok :D Elforog a közepe aztán dobhatod ki.
2011. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!