Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik, ha a benzinkúton...

Mi történik, ha a benzinkúton "tüsszent" az autó?

Figyelt kérdés
Régen gyakran láttam Skodánál, Trabantnál és Kispolszkinál, hogy indításkor egyet csattan és a kipufogón tűz jön ki. Mi van, ha ez a benzinkúton történik?
2011. júl. 11. 15:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
fingás begyulladása
2011. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy ez miért van, hanem azt, hogy mi van akkor, ha mindez a benzinkúton történik.

Az okát tudom: a gyújtás hibás és/vagy a benzinszint nem megfelelő.

2011. júl. 11. 15:46
 3/11 anonim ***** válasza:
mi lenne? durranik egyet a kipufogó.
2011. júl. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én még sosem láttam hallottam ilyenről pedig voltak ilyen autóim.Mi lenne?Semmi.Arra vagy kiváncsi hogy felrobbanna-e a kút?Nem.

Én láttam olyan parasztot aki utasként ült a kocsiban és amikor fizetés után elindultak,kidobta az égő cigarettát a kút tövére!!!Én szaladtam oda eltaposni...a baromállatja.. még jó hogy nem gyulladt ki a kút körül,ahová az utolsó benzincseppek esnek...

2011. júl. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

16:30 hogy te milyen hülye vagy és az írásodból kiderül hogy cigány vagy vagy falusi

am a kérdezőnek: hát nagy eséllyel BUMM lenne de ha ngayon biztos akarsz lenni benne ne engem kérdezz bár ha öngyújtó is okozhatja akkor ez mértne

2011. júl. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16:34

nem, kérlek, nem vagyok cigány. kikérem magamnak ezt a sértést. kutas ismerősöm viszont van, mondott már cifrább dolgokat is, minthogy hibás gyújtás miatt kivág a láng a kipufogóból (pl a skoda 100-135 változatoknál a rövid kipufogórendszer miatt). Amellett, hogy marhaságokat írsz le, örülök, hogy eleve cigánynak feltételezel, mert leírtam az igazságot. Ha minden kis szikrától kigyulladna egy benzinkút, már egy sem lenne belőlük. csókoltatlak.

2011. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egyszerű felgyújtani egy benzinkutat.

Már alapból a gyulladás az ami nem jön olyan könnyen létre. Pár csepp lecsöpögött benzin semmi, még ha meg is gyulladna tartana fél másodpercig az égés.

Ráadásul a benzinkutak elég nyitottak, ami kipárolog, az rögtön annyira elkeveredik a levegővel hogy túl alacsony lesz a koncentrációja a gyulladáshoz.

2011. júl. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

"Nem vagyok cigány kikérem magamnak ezt a sértést " :))))

:))) Ez MEKKORA duma :))) És milyen igaz... ezentúl ha valakire berágok,nem a szaftos magyar szitkokat fogom használni és jelzőket hanem csak annyit hogy te..te... CIGÁNY .. :) Ez valóban a legundorítóbb embert(?) jelenti!


Hajrá magyarok!

2011. júl. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lillaah válasza:
Ne vegyél ilyen szar kocsit
2011. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hapci!
2011. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!