Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sikeres Kresz vizsga után...

Sikeres Kresz vizsga után elsősegély vizsgát kötelező tenni vagy vagy lehet-e tovább mennni és későbbre hagyni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 08:36
 1/6 anonim válasza:
Persze hogy kell elsősegély vizsga! Nekem KRESZ és forgalmi vizsga után lett meg, hiszen ha ez nincs meg nem kaphatod meg a jogosítványt!
2011. júl. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
EZt énis tudom, úgy értem hogy kresz után mehetek-e forgalomra ha nincs még meg az Eü?
2011. júl. 14. 08:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Addig halogatod, ameddig akarod, de addig nem kapsz jogosítványt, ameddig nincs meg, hiába vizsgázol le mindenből.
2011. júl. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, mehetsz!
2011. júl. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az Eü vizsga csak ahhoz kell, hogy megkaphasd a jogsidat. Simán lehet akár a forgalmi után is vizsgázni.

Mondjuk ezekkel a kérdésekkel azt nem érte, hogy miért nem kérdezitek meg az autósiskolában? Ott tuti jó választ adnak. Itt meg boldog boldogtalan írja az ilyen-olyan válaszait. Honnan tudod, hogy melyik az igaz?

2011. júl. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 14. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!