Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha véletlenül hozzáértem egy...

Ha véletlenül hozzáértem egy pillanat erejéig a halogén izzó búrájához akkor azt meg lehet tisztítani valahogy?

Figyelt kérdés
Épphogy hozzáértem, nagy az esélye hogy kiég az izzó hamar? Száraz puha ronggyal megtöröltem kicsit miután megérintettem.
2011. júl. 14. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Letörölgeted jó lesz az, ha nagyon maximalista vagy hígítós ronggyal letörölheted, ahol hozzá értél.
2011. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól még nem fog hamarabb kiégni. És ha csak épphogy hozzáértél akkor semmi baja nem lesz. Azért szokták mondani, hogy nem szabad hozzáérni, mert ha hozzáérsz a kezedtől zsíros lesz és az később ráég, ergo be mattul és ezáltal rosszabbul fog világítani.
2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

" ha hozzáérsz a kezedtől zsíros lesz és az később ráég"


Tévedés nem azért nem ajánlatos hozzányúlni! A zsíros ujjlenyomat villámgyorsan elpárolog az ízzó bekapcsolásakor mert villámgyorsan melegszik fel ezért eldurranhat az üvegbúra!

2011. júl. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!