Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy lány motorozik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
mi lenne? semmi :D szerintem tök normális
2011. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy 1000x imponálóbb bármilyen motoros lány, mint akármilyen tipp-topp kikent csöcsibaba plázacica!

üdv. egy motoros

2011. júl. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom. :) Én is meg szeretnék tanulni motorozni, de eddig mindenki megpróbált lebeszélni róla, mondván nem lányoknak való és veszélyes... :D

Szerintem nem veszélyesebb az autónál. Autóbalesetben is meg lehet halni.

2011. júl. 15. 14:15
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is feltűnőbb egy fiúnak a vagány motoros csajszi :D mint a rinyálós barbybabák tanulj meg ha okos vagy nem lesz baj
2011. júl. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

14:14es vagyok


Motorozni nem sokkal veszélyesebb, mint autót vezetni, hanem 1millióX veszélyesebb!!!! De butaság, hogy nem való egy lánynak, mert veszélyes. Rendesen meg kell tanulni vezetni, nem egyből 600assal kell kezdeni. Lényeg, hogy észnél kell lenni és akkor nem lesz gond.

2011. júl. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Annyi, még, hogy minden srác felfog nézni rád!
2011. júl. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Szerintem nem veszélyesebb az autónál. Autóbalesetben is meg lehet halni." Ez azért nem teljesen így van. Összemérhetetlenül veszélyesebb! Tudod, nincsen kasztni körülötted, se légzsák, se semmi. Elég egy kis kocc, azonnal bukás, sérülés. Míg kocsival max anyázol h jaj a fényezés. De más érzés autót és motort vezetni, ez is összehasonlíthatatlan. Szabadság érzése, a gyorsulás mámorító érzése, stb. Kocsi meg elvisz A ból B be közbe nem ázol el, azt ennyi.
2011. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nyugi! :) Én is lány vagyok és most készülök venni egy robogót. Szerintem vagányabb is mint kocsit vezetgetni. Persze azt is szeretek, de már nagyon várom hogy végre felülhessek rá. :)
2011. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!