Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek visszataszító ha...

Szerintetek visszataszító ha egy lány motorozik? Nem fogom abbahagyni senki miatt sem, de jó lenne tudni pár véleményt, eddig elég sok negatívat kaptam emiatt!

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 12:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
szerintem tök szexi!
2011. aug. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány, aki nagyon tetszik nekem és akivel ismerkedem is egyben, a motorozás megszállottja. Ráadásul nagy motorral, nem robogón. Én nem bánom, tiltani nem fogom tőle, csak arra kérem mindig, h nagyon vigyázzon magára. :$
2011. aug. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én sem robogózom, és a barátomnak sincs ellenére, hisz ő is motoros. de mivan ha ő nem lesz?? akkor mindenki azt fogja mondani h fiús vagyok??
2011. aug. 18. 12:27
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Én hiányolom a motoros lányokat ebből a nyamvadt világból.:) Olyan jó, hogy megkérdezed: -Megyünk egyet gurulni? Erre ő: -Már alig várom!

Kell ennél több?:D

16 éves motoros srác

2011. aug. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem visszataszitó,miért lenne az? Inkább tudod mi a visszataszitó??? Amikor körbezsongják a motoros pasik!!! Pitiznek nekik ezerrel! Nem kell messzire menni,csak a Sportmotor.hu ra!
2011. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Inkább legyél motoros "tökös" csajszi mint tömegnyomorék pics@...az ilyenek véleményét ne is vedd számba!
2011. aug. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem is süti, ha egy lány motorozik :) (Sajnos csak) fiú motoros haverjaim vannak, tehát ha nem akarok egyedül menni, csak fiúkkal mehetek. Tök jó lenne, ha lenne 1-2 lány is a partiban :) és egyáltalán nem ciki.
2011. aug. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
* fiú vagyok
2011. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
mondjuk igen, én is feltettem a gépem sportmotorra, azonnal kommentek ezrei leptek el!! mondjuk kaptam ott is hideget-meleget! sajna még eléggé kezdő vagyok, de ez a mindenem, most elkezdtem babettát tuningolni, mert a váltással bajaim vannak.
2011. aug. 18. 16:49
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

szerintem egyáltalán nem visszataszító, sőt ....

hány éves vagy? :D

2011. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!