Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra F-ről kinek mi a...

Opel Astra F-ről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
kor/nem
2011. júl. 17. 11:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

ésszerű autó, jó, olcsó, de csúnya, és a nagy részüket már eszi a rozsda szerintem.

30F

2011. júl. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Szerintem munkás járgánynak jó, egyébként nincs image.

Megbízható könnyen fenntartható. Meg van minden kocsinak az időzítése, és ez már elavult. A G astra sem egy nagy durranás, a H az szebb. Gondold át ha venni akarsz ,hogy mennyit szánsz rá mert kínálat az van bőven, minél öregebb,elavultabb egy járgány annál nehezebb elpasszolni.

A törése egyébként haláli, szó szerint. (egyik munkatársam 60-al ütközött és flexelés, temetés lett a vége.)

2011. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
ja lehagytam 22 F
2011. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:

Kezdő kocsinak tökéletes. Könnyű vezetni, olcsó az alkatrész hozzá, nem eszik sokat, bár koránál fogva javítgatni kell. Én ilyet vezetek már vagy 5 éve. Kicsit lehetne erősebb a motorja (1.7TD), de majd a következő autóm más kategória lesz.

23/F

2011. júl. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy tipikus fapados német rozsdafogó. Jól mondta a második, tipikus munkásautó. Rozsdásodásra erősen hajlamos, főleg a tankbetöltőnél, valamint az ablakok szegélyénél. Semmi előnye nincs, akár egy suzukival szemben sem, ha csak az nem, hogy német. Ugyanannyira biztonságos is.

28F Volt F astra tulaj.

2011. júl. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:

Szerintem nem rossz kis kocsi. Persze az egyik nagy hibája a rozsda :S, de hát minden autónak van gyenge pontja.

A 1.4-es motor kicsit gyenge a maga 60 lóerejével, de aki nem gyorsulásra szeretné annak jó. Az Ecotec motorral szerelt opelek állítólag eszik kicsit az olajat.

"A-ból B-be elvisz :)"


21/F

2011. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Kényelem és helykínálat a kategória és kortársakhoz képest? - elől és több utassal -

Motorok megbízhatósága és úgy általában? (főleg az 1.4 és 1.6 benzinesek).


Amúgy szétrozsdásodva minden rosszul töröki. A kortársak közt nem volt rossz a euro ncap teszt eredménye.


[link]

2011. júl. 17. 13:37
 8/23 A kérdező kommentje:
Bocsi másikat linkeltem! De amit írtam, az ok.
2011. júl. 17. 13:49
 9/23 anonim válasza:

Helykínálat:)

Én 197 cm vagyok és elférek benne. Elől kényelmesen, hátul kicsit nehézkesebb, de ott se vészes. A fejtér lehetne kicsit magasabb:S

Én 1.4-est vezettem 5 személlyel néha. Hát akkor nem egy villám a maga 60 lóerejével (bár alapból nem gyors)


21F

2011. júl. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kis szervizigényű, megbízható, olcsó hozzá az alkatrész.

a hasznaltauto.hu-n rengeteg van.


egy tanács: a márkaszervizeket kerüld nagy ívben.


23 F

2011. júl. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!