Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 8 éves Audi A6 vagy 3 éves...

8 éves Audi A6 vagy 3 éves Opel Astra H Essentia/Caravan?

Figyelt kérdés
Autóvásárlás előtt állok,s nem tudok dönteni... Ha a szívemre hallgatok Audi, ha az eszemre akkor a 3 éves Opel :D Mégis most érdekelne 1-2 autószerelő/szervizes/felhasználó véleménye, hogy érdemes-e venni mostanság egy 7-8 éves Audi-t kb 2 milláért, vagy egyértelműen a 3-4 éves Opelek közül válasszak? Köszi a segítséget!!!
2011. okt. 25. 12:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
vegyél 120as skodát,és épits bele favorit motort. az a legjobb autó.
2011. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
énnekem biztos hogy inkább az audi kéne. hidd el,egy audi más,mint egy opel,még 8 évesen is. mondjuk annyit be kell kalkulálni,hogy az audcsinak drágább a szervizelése mi nt egy opelnak. de én mindenképp (ha kb 1 árba van) inkább a régebbi audit venném
2011. okt. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"vegyél 120as skodát,és épits bele favorit motort. az a legjobb autó."


Na most Neked azt üzenném hogy építsd meg és használd egészséggel!! Igen, elfelejtettem odaírni, hogy a trollok kíméljenek...

2011. okt. 25. 13:15
 4/13 anonim ***** válasza:
én a magam helyében biztos az audit választanám... amugy milyen motorral akarod?
2011. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
igazából fogalmam sincs...Ha üzemanyag szempontjából kérdezed,akkor dízel mindenképp. De ha pontos motor típusra,akkor olyat, ami kijön 2mFT-ból :D 2004-eseket nézegettem,ha épp szerencsém van 1.7-1.8-ért kapható 200km-el.Ha jól néztem,akkor TDI motorral szereltet szeretném inkább mint a V6-os benzinzest... De mondom,nem tudom hogy az eszemre vagy szívemre hallgassak...Tisztában vagyok vele, h akár a gatyám is rámehet 1 AUDI-ra javítás szempontjából,míg 1 Opel óccóé megvan,mert népautó...
2011. okt. 25. 15:37
 6/13 A kérdező kommentje:
*előzőben 200km helyett 200.000km akart lenni :P
2011. okt. 25. 15:38
 7/13 anonim ***** válasza:

MIndenképp mérlegeld, mennyi tartalékod van fenntartásra, a szerint dönts. Felesleges megvenni egy A6ot, ha majd otthon áll :)


Egy Astra teljesen más kategória, de egy 3-4 évesben nagy valószínüséggel nincs 120 000km-nnél több, míg egy 8 éves dízel A6 szerintem (minimum) 240k kmnél kezdődik. Ennél a futásteljesítménynél, már elég sok kopó dolog fog hamarosan elhalálozni ( tipustól függetlenül) lehet majd számolni futóműfelújítással, vezérléscserével stb, ami tényleg lehet zsebbenyúlós.


Ha megnézed a használtautó kínálatát dízel A6ból, 2003ast fogsz látni 1.8millióért és közel 4 millióért is. Én a 2 millás kategóriából inkább nem válogatnék, szerintem olyat nem érdemes venni.

2011. okt. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
én avgyok a "vegyél 120as skodát os". vettem már vagy 3 éve,most nyáron épitettem meg favorit motorosra,és nagyon jó. és köszi a jókivánságot,tényleg egészséggel használom azóta is.
2011. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
AZ a baj, ha úgy nézzük elhatározásom, hogy nekem Audi-m lesz, igaz még nem vagyok egy kivénhedt kecske (24), ez lenne első saját autóm. Még az A4-esek is tettszenek, de tényleg elbizonytalanodtam amit fentebb írtak, hogy érdemes-e egy 10 éves autóba invesztálni...Még ha szerencsém is lesz, s sikerül egy megkímélt állapotút vennem, úgy is kijönnek a gyerekbetegségek... Bár ugyanúgy új autónál is lehet, bár azért az Opel AStra-k eléggé megbízhatóak....
2011. okt. 25. 21:41
 10/13 A kérdező kommentje:

pl egy ilyennek is rohadtul örülnék:


[link]

2011. okt. 25. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!