Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő alatt lehet elvéfez...

Mennyi idő alatt lehet elvéfezni a jogsit?

Figyelt kérdés
Terveim szerint 1-2 héten belül elkezdem, a kérdés az lenne, hogy június közepére be tudom-e fejezni? Vegyük a legjobb esetet, hogy minden vizsgán egyböl átmegyek, és nem tartok szüneteket a tanfolyamok között.
2009. ápr. 2. 15:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Én mindenből elsőre átmentem, folyamatosan csináltam, és kerek 3 hónap alatt csináltam meg, és ezután 1 hónap múlva hozta a postás a jogsimat. Tehát 4 hónapomba került még így is, folyamatos munkálkodás és bukás nélkül.
2009. ápr. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
március 2.án vizsgáztam a Kreszből, holnap pedig megyek forgalmi vizsgára, és készen van
2009. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha sikerül:)
2009. ápr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a közepére nem is, de a végére vagy július elejére befejezed.Pár nap ingadozás is benne van, ez attól függ hogy eü-ből, kreszből milyen gyakran van vizsga időpont.A kresz is gyorsabban megy, ha veszel ilyen cd-t, amin az összes kérdés benne van, ami a vizsgán előfordulhat, A-B-C válaszos, nyomkodós típusú program.5000 Ft.Csak arra a gépre jó, amelyikre először felrakják.
2009. ápr. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha gyorsan akarsz végezni keress egy olyan oktatót akinek nics tele a naptára!!!!!
2009. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én jól megszívtam, mert az oktatóm annyira be volt táblázva, hogy volt olyan, hogy csak kéthetente kerültem sorra! A vizsgákkal nem volt gond, mindenből elsőre átmentem... Kérdésedre válaszolva, szerintem nem kivitelezhetetlen, ha az oktatód rugalmas (és persze te is az vagy) és minden alkalmat megragadtok.
2009. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem volt 1hónap a jogosítvány, okosan kell csinálni
2009. máj. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!