Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg lehet oldani? (Mitsubishi...

Meg lehet oldani? (Mitsubishi Eclipse motorcsere)

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy ha szerzek egyet rossz motorral és tudnék venni egy komplett motor blokkot ugy lenne esélyem egy működő autóra?
2011. júl. 20. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
termeszetesen. Ha ugyan az a motorkod. Megoldhato masmilyennel is,csak maceras. Meg elvileg motorszamatiras......
2011. júl. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 sekri ***** válasza:
egyik ismerősöm csinálta úgy nem rég,hogy megált a motor neki egy ilyenben.. és vett egyet olyat ami ki van vonva a forgalomból és működőképes... áttette a rendszámtáblát és azzal járkál úgy... a rendőr nem nézi csak a rendszámot meg ilyeneket!!!
2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ennél az a gond, h motor nem működik, de amugy 100%os, és tudnék bele szerezni.
2011. júl. 20. 22:45
 4/10 anonim ***** válasza:
Az új forgalmikban már nem szerepel motorszám. Ha a tiedben sincs benne és a 2motor azonos motorkódú, akkor nyugodtan cserélhetsz motort. És még a papírokkal se kell szarakodnod...
2011. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó? Tényleg nem szerepel bennük? Miben változott a forgalmi engedély? Én 1 éve vettem az autóm, a forgalmiban még van m.szám. Köszi
2011. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el! Egyébként azt mondtam, hogy az újakban már nem szerepel. Nincs mit!:)


[link]

2011. júl. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kevered véletlenül a motorkóddal? Mert az szerepel benne... Bocsi, nem akarlak hülyének nézni csak most ez is megfordult a fejemben.
2011. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Muszáj motorkódnak lennie a forgalmiban. Másképp mi alapján néz a szerelő alkatrészt?
2011. júl. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

A motorszám és a motorkód két különböző dolog...

A motorszám teljesen egyedi, minden motornak más, míg a motorkód az összes teljesen azonos motor azonosítója.

2011. júl. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak: szerintem olvasd el, hogy mit írtam... ;)
2011. júl. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!