Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikából autóval mennyi idő...

Amerikából autóval mennyi idő Magyarországra érni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 20:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

Csak egy jótanács:


Mire elhozatod a kocsit az EU-ba és forgalomba helyezed (ugyanis US rendszámmal hosszútávon nem hasznlálhatod itthon) addigra kb. az autó értékének dupláját fizeted ki.

Add el kint és vegyél belőle itthon egy másikat. És egy sima személyszállító hajóval gyere haza Franciaországba, onnan meg vonattal Pestre.

2011. júl. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
6%

Ezt a kamu dumát a szívbetegségről, meg a nyomáskülönbségről!

Én buta meg azt hittem, hogy a repülőkön működik a nyomáskiegyenlítés!

:D

2011. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
61%

Itt egy cikk a szívbetegségek és a repülés összefüggéseiről:

[link]


E szerint hacsak nem valaki nagyon súlyos szívbeteg, repülőre szállhat. Nagyobb lehet a kockázat a hajóúton, mert ha az óceán közepén fordul komolyra az állapota, akkor napokig nem kaphat ellátást, míg ha a repülőgépen, akkor órák kérdése (még ha sok is) és akár kórházba is kerülhet.


Szerintem a kérdés csak teoretikus és a kérdező egyszerűen rávágott egy választ a kérdésre, hogy miért tette fel ezt a kérdést.

2011. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: buta vagy, és valószínűleg gyerek.

utolsó: számtalan cikket találhatsz az interneten, de amíg nem ismered más problémáját, addig jó lenne nem okosabbnak lenni..a konkrét probléma a súlyos keringési zavar, ami miatt többször feküdtem kórházba, és nem tudnak rendesen kikezelni egyelőre.Ez van hatással a szívműködésemre, és egyéb szervemre, amely károsodott. Sok okos ember, csak belerúg egyet a másikba, nem pedig segít..jellemző Magyarországra.

2011. júl. 23. 12:17
 25/25 anonim ***** válasza:
egyedül nem igazán fogod tudni elintézni, a hajós cégek nem állnak szóba minden utcáról beesett emberrel. Vannak erre specializálódott cégek, pl.: Schenker, DHL, őket kéne megkérdezni. (érdekesség: egyszer láttam mikor Budaörsön kivettek 1 hajó konténerből 1 dzsipet, de össze vissza volt horpadva,meg karcolva mintha nem lett volna lerögzítve az út során, elég sokan tanakodtak körülötte, persze lehet, hogy törötten vették...)
2011. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!