Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülni Amerikából...

Mennyibe kerülni Amerikából ide Magyarországra a kiszállítás?

Figyelt kérdés
Interneten találtam töltényövet 8000ft-ért.Amerikából rendelném meg interneten.Mennyibe kerülne ha Amerikából Magyarországra kihoznák ?
2011. aug. 6. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt ahol találtad ott kell megnézni, mert itt senki nem fogja tudni neked megmondani, ugyanis webshoptól függő. Van ahol 0 mert nem is szállítják el ide, de van ahol mondjuk tök mindegy mennyit rendelsz 60 dolcsiért hozzák, van ahonnan csak 20 dolcsi, van ahonnan 40 és így tovább.
2011. aug. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy 10000ft vagy több is lehet a kiszállítás magyar pénzbe ?
2011. aug. 6. 09:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de miért nem nézed meg a weboldalon?
2011. aug. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mert nem találom hol írja

[link] ez az a oldal

2011. aug. 6. 09:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennél az oldalnál kosárba kell rakni, amit szeretnél, nyitni egy accountot és aztán mikor ott vagy, hogy ide meg oda akarod küldetni még mielőtt kifizeted kiszámolja az oldal a megadott ország + a cucc alapján hogy mennyi a postaköltség.
2011. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ide Magyarországra mennyi a kiszállítás ? Nincs kiírva ?
2011. aug. 6. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom darabonként változik. Érted, azért írtam le ott fent, hogy mit kell csinálni, mert én nem akarok ott semmit venni, ezért nem fogok elkezdeni accountot regisztrálni meg ilyenek, hogy utána a kosaramban meg tudjam nézni mennyi lenne a posta, ha rendelnék valamit. Ennyit csak megtudsz már csinálni magadnak, ha annyira érdekel.
2011. aug. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!