Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Eredetiség vizsgálatot lehet...

Eredetiség vizsgálatot lehet megbundázni?

Figyelt kérdés
Vettünk autókereskedésben egy 5éves autót.Persze ők csinálták meg a papírügyeket,az eredetiség vizsgálatot is.A kocsin minden rendben van a papír szerint,de mintha látnék most a lökhárítón egy kis festék folyást és ezért gyanakszom.Mivel ők viszik el a kocsit papírügyezni lehet hogy el tudják ezt simítani?De pecsét is van a papíron igen bátornak kell lenni ha ezt valaki meg csinálja.De remélem csak véletlen folyást láttam.Köszi a válaszadóknak
2011. júl. 23. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyi miatt nem csinálnák meg, akkor nem sok autó járkálna az utakon. Ennyi hibával még neked is megcsinálnák az eredetvizsgát.
2011. júl. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"de mintha látnék most a lökhárítón egy kis festék folyást és ezért gyanakszom"

parkoltak összetörték Újra festették ennyi

Válasz arra hogy eredetiség + műszaki + mittom én mindent meg lehet oldani csak ismerős kell hozzá és hát az autókereskedőknek ebből nincs hiány :) de szerintem nem kell aggódni biztos minden rendben van a kocsival

2011. júl. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mindent meg lehet csinálni.

forgalmiba raktam 150€-t és átment a 7 éves Mercim úgy h a jobb oldalon törve volt (2 ajtó + első elem)

2011. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jééézusoooom...


Az eredetiségvizsgálat arról szól, hogy a gyárból kijött kasznihoz a gyárban belerakott motor van e jelenleg is benne, vagy fordítva a kocsiban, elkerülendő a lopott autók alkatrészeinek felhasználását más kocsikban.


A hibákat stb-t a műszaki vizsga vizsgálja, de ott sem foglalkoznak iylenekkel, még a rozsdával sem.

2011. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval az eredetiség vizsgálat azt hivatott megállapítani, hogy a központi nyilvántartásban szereplő alvázszám, és motorszám megegyezik e a jelenleg az autóban levőkkel.
2011. júl. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!