Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi egy izomautó fenntartás...

Mennyi egy izomautó fenntartási költsége?

Figyelt kérdés

Gondolok itt pl. a fogyasztásra, és legfőképpen az alkatrész utánpótlásra. Mennyire drága egy alkatrész, ha mondjuk amerikából kéne hozatni?

Lehet itthon is alkatrészeket kapni izomautókhoz?

Esetleg valakinek tapasztalata e téren?

Aki tud segítsen!

---egy izomautó fan--------


2009. ápr. 4. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Amerikai autók alkatrészét Németországból simán lehet rendelni webáruházból, vagy ebayről. Semmivel nem drágább mint más autók cuccai.
2009. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az izonautó baromira tág fogalom, mond meg milyet szeretnél. Pl 69charger? Mustang? egy új viper?

egyébként meg www.

v8cars.hu

2009. ápr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem, nem új típust, hanem mindenféleképpen valami régebbi, és olcsóbb fajtát. (pl. dodge charger, chevrolet corvette)

Persze lepusztult állapotban megvenném, és apránként újítgatnám fel. Ezért kérdezem ,hogy kb. hogy alakulnak az alkatrészárak ilyen kocsikhoz, ha pl. rendelni kell.

2009. ápr. 5. 08:39
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, szerintem nézz szét a mobile.de oldalon. Típusok szerint keress régi kocsikat, és meglátod mennyi az árdiferencia egy lepusztult és egy csilivili között. Kb annyi a felújítás. Vagy itt szétnézel: www.kesmustang.hu

Alkatrész a minőségtől függ, milyenre akarod építeni a kocsit, szerintem normális áron is be lehet szerezni amerikából mindent. Nagy előny ha magad szereled, értesz hozzá.

Persze kell hozzá sok kitartás, én is rajongok izomautókért.

2009. ápr. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nagyon jó látni, hogy még vannak akik szeretik a régi retrós izomautókat. Sok sikert a vásárlásban.
2010. ápr. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
azé szerintem sokan a szeretik a (retrós stb.)izomautókat, pl. én is.
2010. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!