Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóm forgalmijában...

Ha az autóm forgalmijában csak az van feltüntetve, hogy tulajdonos és az én nevem, akkor én vagyok az autó üzemeltetője is?

Figyelt kérdés
Az üzemeltető külön van jelölve, vagy ha nincs más benne, akkor nincs?
2011. júl. 24. 21:34
 1/4 anonim válasza:

igen


2 esetet különböztethetünk meg:


1.: a tulajdonos és az üzemben tartó személye azonos(ez a te eseted,itt a törzskönyvben értelemszerűen és a forgalmiban is te szerepelsz,egyúttal te képviseled az üzembentartói jogokat is)


2.: ha nem azonos... akkor a tulajdonos a törzskönyvben szerepel,a forgalmiban pedig az áll hogy üzembentartó,és az ő neve


üdv,remélem segítettem

2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Te vagy az üzemeltető is. Oda majd az kerül ha valaki esetleg az üzembentartója lenne az autónak.
2011. júl. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

igen


2 esetet különböztethetünk meg:


1.: a tulajdonos és az üzemben tartó személye azonos(ez a te eseted,itt a törzskönyvben értelemszerűen és a forgalmiban is te szerepelsz,egyúttal te képviseled az üzembentartói jogokat is)


2.: ha nem azonos... akkor a tulajdonos a törzskönyvben szerepel,a forgalmiban pedig az áll hogy üzembentartó,és az ő neve


üdv,remélem segítettem

2011. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. júl. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!