Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire figyeljek a vásárlásnáL?

Mire figyeljek a vásárlásnáL?

Figyelt kérdés
Egy 125ccm es cross motort szeretnék venni és nemtudom h mire kéne figyelnem a vásárlásnál egy kicsit öreg motor 93 as de csak erre futja... vizhűtéses.
2011. júl. 25. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Legjobban tennéd,ha egy "szaki"-val mennél motormustrára...
2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De tényleg szakival, ne olyannal aki pl. azt hisz az úszóágyazású tárcsára hogy el van törve... :D

(találkoztam már ilyennel.)

2011. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
JO rendben van erre én is gondoltam de sajnos csak 1 motorszerelő ismerősöm van de ő nem ér rá. Épp ezért tettem fel a kérdést
2011. júl. 25. 22:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne megkérdezned,hogy mikor ér rá..


Mert lehetne most hosszasan sorolni,hogy mire kell odafigyelni a lógó hajtókartól kezdve a kompresszión keresztül a kuplung állapotáig bezárólag..


Ráadásul egy 93-as crossmotort valószínűleg nem "családi okok"miatt adnak el,hanem mert ki van nyomva a szeme...

2011. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát majd meglátjuk:
2011. júl. 26. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!