Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldi motor vásárlásnál...

Külföldi motor vásárlásnál mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Üdv! Tanácsot szeretnék kérni! Készülök megvenni egy külföldről behozott cb 400 at 300ezer ft ért. Állítólag minden papírja megvan, csak hát ugye nem magyarul. Az eladó állítása szerint bement valami "VPOP" ba és 18 e ft lenne ráa reg adó. Ezen felül ugye kb 35e az átírás eredetvizsgával + 20 a műszaki gondolom. Ezen kívül kell még valami papírmunkát intézni? A motor ki van vonva a forgalomból. Ez nem lehet probléma? Mire figyeljek oda, hogy ne legyek átverve? Kicsit félek ettől a dologtól, gondoltam kikérem hozzáértőbbek véleményét.
2011. jún. 17. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
4 kilóból nem tudsz magyar okmányos motort venni itthon? Nem biztos ám, hogy jobban jársz a külföldivel..,
2011. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából beszámítaná a motoromat, azért érdekel nagyon, de akkor gondolom nem lenne meg a papír annyiból mint ő állítja
2011. jún. 17. 20:45
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem itthon vegyél motort, az sokkal biztosabb.

egy ismerősömnek volt már szerencséje/szerencsétlensége egy hasonló esetben és nagy szívás lett belőle!

400 ezer körül úgy láttam van néhány jónak tűnő 400-as eladó!

2011. jún. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!