Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Amerikában 4 és fél millió a...

Amerikában 4 és fél millió a Dodge Challanger (2011), mennyibe fájna mindenestül mire hazaérkezne és jogszerűen használatom?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 15:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9-10 millió.
2011. júl. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Legalább...
2011. júl. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Max: 6millióbol megvan mindennel együtt.


Úgy látom neked sem tetszenek ezek az új nyomi európai formák :)

2011. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez annyira jól néz ki! Sokkal jobban mint az új camaro. Valahogy hű maradt az eredeti formavilágához :)
2011. júl. 26. 18:36
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogy jönne már ki 6-ból, ha eleve csak a konténer átlag 1 millió forint meg még talán az ÁFA belefér a 6-ba és akkor semmilyen papírja sincs az autónak. Bőven több, nem is kevéssel.
2011. júl. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Saját lábán is hazalehet hozni
2011. júl. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát de mindenképp átkel kelni az óceánon, tehát a hajóval való utazást nem tudom megúszni. Vagy mire gondolsz ezzel a "saját "lábán" dologgal ?
2011. júl. 27. 16:27
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha oroszország felé jössz haza vele akkor nemsokat kell kompozni kanada és oroszország közt.
2011. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hú az jó kis túra lenne. De mégis milyen rendszámmal lehetne ott használni ??? Jó pár országon át kell vele jönni. Ha meg tréler vinni annak kb ugyan ott lenne az ára mint a hajónak. szerintem
2011. júl. 27. 17:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Jo kis tura lenne? Hat nem tudom... en jobb road tripet is el tudok kepzelni. Alaska gyonyoru, de nem biztos, hogy egy ilyen autora vannak az utjai tervezve.

Masodszor, iszonyu mennyisegu km-t beleraknal, mielott az orszagba belepne az auto. Ha pl. Seattleben veszed, onnan egy alaskai kikoto tobb mint 3000 km es az oroszo.i szakaszrol ne is beszeljunk.


Amugy egyetertek, vagany a verda. Bar nekem az uj model nem tettszik, pl. a kidomborodo kilincs es az uj kormany nem jon be. Inkabb a 2010esek.


Ismerek egy magyar-amerikai szallitmanyozo ceget (California szekhelyu). Ok hordanak haza kocsikat kontenerrel. Azt mondtak $3000, de nekem megcsinaljak 2.5-ert :) Ha arrol van szo, hogy Magyarorszagra bevinni egy Challengert, azt csak tamogatni tudom, szolj es osszehozlak a konteneres palival.


Amugy a regado meg egyeb dijakra ramegy a gatyad. Vezetni Magyarorszagon amcsi jogsival, amcsi rendszammal kb. egy evig tudod, utana kell neki magyar forgalmit szerezni.

Valahol olvastam, ha nem felel meg az Eu-s toresteszteknek az uj jarmu, akkor nem lehet mo-i forgalomba tenni. Valami netes cikken olvastam, mert en is gondoltam ra, hogy kene vinni (nem Dodge-t, csak ugy altalaban valamit)

Ja, plus ha azert veszed, h Magyarorszagra vidd, akkor hulye leszel kifizetni az itteni regisztraciot (amit biztositas nelkul amugy sem tudsz, turistaknak meg nem kotnek biztositast) szoval rendszam nelkul tudod csak elhozni a dilertol es akkor viszont csak traileren. Vagyis csak ugy eri meg, hogy dealertol traileren a konteneres telepig es a legkozelebbi hajoval mar kuldeni is haza.

2011. szept. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!