Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autósok miért utálják...

Az autósok miért utálják ennyire a motorosokat?

Figyelt kérdés

Vettem nemrég egy robogót és azzal járok melózni.

Az autósok általában le akarnak túrni az útról, kanyarban is megelőznek, ha 50-nel vagy 60-al megyek a városban akkor is megelőznek.

Dudálnak rám csak azért meg megelőztem őket, lassan ment és kielőztem, erre mire lefordulok akkor dudál rám mint az őrült( indexeltem hogy le akarok fordulni és időben is elkezdetem lassítani). Körforgalomban is rámdudált egy öregasszony pedig én előbb bementem mint ő. Lakot területen kívül kanyar előtt előznek ki és nem számít hogy lehet jön szembe valami.

Múltkor leszállok a motorról a zsákutca végén,le akarom támasztani a motort az ott parkoló autó mellé és egy nő rámszól hogy ne oda támasszam. Mondom akkor hova? Ere ő, hogy akárhova, van máshol is hely. Nem akartam ellenkezni nehogy fellökje a motort vagy megkarcolja kib@szásból.

Közterület volt és nem kapubejáróba álltam.

Miért ilyen szemetek az autósok, én is néha megyek autóval de soha nem előzök kanyar előtt és nem dudálgatok rá másokra. Semmi tolerancia nincs az autósokban?


2010. máj. 28. 18:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Engem mindig a Suzukisok akarnak megölni amikor Simsonozok :D

Egyébként már rájöttem a titokra: agresszívan kell vezetni akkor félnek tőled.

2010. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor még jobban utálnak...
2010. máj. 28. 18:43
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Bevallom neked utálom a motorokat.. DE sose csinálok ilyeneket amiket te leírtál. Dünnyögök magamban és alig várom, hogy eltűnjön mellőlem/előlem/mögülem a motoros. Utálom a hangját, zavar h közel jönnek, kereszteződésben elém furakodnak. Mindig félek, hogy bedől elém valamelyik.. De nem vagyok velük bunkó, mert nekik is joguk van az utakon lenniük.. Nah szó ami szó egyszerűen ezekért a dolgokért nem díjazom őket + sokszor gyorsan mennek.. Főleg a sport motorokkal. :S
2010. máj. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%

"sokszor gyorsan mennek.. Főleg a sport motorokkal. :S"


Miért, az autósok nem?

Ez teljesen nevetséges."utálom, hogy ott van előttem, utálom a hangját"...:D

Egyszerűen csak el kéne fogadniuk az autósoknak, hogy a motorozásnak vannak bizonyos előnyei.

És mivel az autósok nem férnek el a sorok között a pirosnál, ezért "megdöglött a lovam, dögöljön meg a szomszédé is" alapon, közelebb áll a mellette lévp autóhoz, vagy rád nyitja az ajtót, csak hogy ha ő nem teheti meg, akkor te se.

Ennyi.Irigység az egész.Persze van kivétel, mikor tényleg van pár donorjelölt, akik a belvárosban száguldozik.

2010. máj. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Én utálom és ennyi.. :) Irigységről szó sincs, én undorodom a motoroktól.. Semmi jót nem találok bennük. Nem kötekszem velük, mint írtam. K*rvára nem érdekel ha cikáznak a sorok között, csak ne mellettem tegye! :) Féltem az autót. :D
2010. máj. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Az autósok is gyorsan mennek, a városban nem ritka hogy 60-70-el mennek a megengedett 50 helyett.
2010. máj. 29. 05:39
 7/20 anonim ***** válasza:
35%
Én utálom, sőt gyűlölöm és irritál ha ránézek a motorosokra vagy előttem mutatja a bőrbe bújt seggét! De nem ölöm meg őket, nem teszek ellenük semmit, csak minnél hamarabb menjenek a francba előttem el. Aki motorra pattan és recsegtett a piros lámpa előtt, mutatja hogy mit tud az ő motorja és milyen megáldott baromi tudással van megáldva, az bunkó, beképzelt , szánalmas paraszt! Tisztelet a kivételnek!
2010. máj. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs bajom a motorosokkal, ha látom hogy jön egy mögöttem akkor le szoktam húzódni, had menjen el. Lámpánál sincs bajom hogy előre jönnek, legalább ennyi előnye legyen a motornak :)


De a robogósokat nem szeretem annyira.

Ha előttem megy azért mert büdös, nem kicsit! Ha meg mögöttem megy akkor meg félek hogy nem veszem észre és lesodrom. Sőt én azt tapasztaltam hogy a robogósok jobbról szeretnek előzni és így egyszer majdnem elsodortam egy robogóst, mert szemből jöttek elég közel a felezőhöz és akkor vettem észre hogy egy *** robogós jobbról ki akart előzni és nem kellett sok hogy ellökjem. Persze utána a lámpánál elég szépen kiosztottam, nem kellett sok hogy tetlegességig fajuljon a dolog, mert nagyon nagy volt az arca, holott a kresszben is benne van hogy TILOS jobbról előzni!!

2010. máj. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy a nagyobb jármü a biztonságosabb.. Ha valaki nagy autót vezet,biztonságban érzi magát,és sokan azt hiszik,ők az urak.. éppen ezért lenézik a motorokat..Nekem speciel nincs bajom a motrokkal,előzékeny vagyok velük szemben.. A lehetőségeimhez mérten..
2010. máj. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy vannak robogósok akik nem figyelnek másokra, ez azért van mert a robogókat 14 évesek is vezethetik és vezetik is.
2010. máj. 29. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!