Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A LEDes hátsólámpához kell...

A LEDes hátsólámpához kell engedély vagy csak megveszem és beleteszem és ennyi?

Figyelt kérdés
Amúgy van valami előnye is vagy csak hogy jól mutat?
2011. júl. 27. 15:13
 1/8 anonim válasza:
Elvileg nem kell rá engedély, és az az előnye hogy a ledet sokkal jobban látod messzíről is mint a halogént.
2011. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó kérdés...ismerősömet megbüntették, mert utólag rakta be és elméletileg "pont szem magasságba volt ami balesetveszélyes" és 30 vagy 50 (pontosan nem tudom) rugóra megbüntették és megkérték hogy szerelje le.
2011. júl. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ennek hol lehet utána nézni?Mert gondolom azért ha orrba-szájba lehet venni a sarki boltban is akkor annyira nem lehet illegális,de ez csak az én véleményem.
2011. júl. 27. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy lehet kapni, nem azt jelenti, hogy használhatod a közúti közlekedésben, ez a legtöbb ledes, utólagos xenon, színes izzóra érvényes, meg még a sportkormányra alufelnire stb.

Akkor használhatod, ha kapsz hozzá műbizonylatot.

2011. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


azaz elméletileg egyet berakhatsz középre

2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bárány hátsó lámpára gondoltam,nem féklámpára,de azért köszi!
2011. júl. 27. 16:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, vagy félreolvastam, vagy félreértettem :/
2011. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha a lámpa búrájába bele van írva az "E" betű és a hozzá tartozó szám akko arra nem kell semmilyen műbizonylat ugyanis ezek a kristály lámpák megfelelnek az EU szabványnak is.Egy példa az én autómon ilyen lesz(remélem nemsokára) bár ez nem LED-es.


[link]

2011. júl. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!