Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen fajta simson?

Milyen fajta simson?

Figyelt kérdés
van egy simsonom még öregapámtol kaptam anni s51es de nem tudom h azon belül meg tipus ezt honnan tudhatom a meg az adattábla nincs rajta az is keresés alatt áll a fészerben...
2011. júl. 28. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
tölts fel egy képet és megmondom.
2011. júl. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de mit kell rajta figyelni ahonan meg lehet mondani?:O
2011. júl. 28. 13:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg a hátsó lábtartóhoz menő két vázcső és az indexek rögzítése is hiányzik, akkor S 51 N. Ha van neki szép indexe (vagy legalább nyoma) és a hátsó ferde vázcsőre fel van hegesztve az a két cső, ami a lábtartókat tartaná, akkor S 51 B. Ha a váz íves csöve alatt van két egyenes kitámasztó cső a motor felfogatása és a váznyak között, illetve horpasztott a bal oldali fedél és nincs kanyar a fékpedálban, akkor S 51 E. Ha két óra van a műszerfalon és a kuplungfedélen van kihajtás a fordulatszámmérőhöz, akkor valami különleges luxusváltozat (S 51 V vagy Electronic). Hirtelen ennyi jutott eszembe...
2011. júl. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lábtartó meg van indexnek nem találtam nyomát kipufogo alul megy el nincs neki dekliben helye és a váz erősitö sincs rajta...
2011. júl. 28. 13:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor S 51 B-ként születhetett, csak később lekerültek róla egyes elemek. A bal oldali fedélen kell lennie egy lyuknak, ahol be tudod dugni a gyújtáskulcsot. Ha nincs, akkor N-es a motor, csak valamiért van hátsó lábtartója.

Bár én azt mondom, amilyen lelkesedéssel és szorgalommal tákolták a Simsonokat az elmúlt 20-25 évben, ma már lehetetlen megmondani, melyik milyen volt gyárilag és kevés kivételtől nem is érdemes ehhez körömszakadtáig ragaszkodni. Építőszekrény-elv alapján épültek, gyakorlatilag minden mindennel kombinálható.

2011. júl. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a kulcs az meg van hozzá meg a gyujtás kapcsolo is... a 4álás is a kapcsolon...:D akk valoszinüleg B-s?:O
2011. júl. 28. 14:09
 7/7 anonim válasza:
Az első lámpa mögött a vázon ami van adattábla azon elvileg rajta kell lenni az s51 felirat után de ha csak s51 van akkor valószínű hogy b-s.
2011. aug. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!