Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Leonardo Digitális...

Aprilia Leonardo Digitális órája nem működik, tanács?

Figyelt kérdés
Szerintem egy kis gomb elem lehet benne és lemerült azért nem műkszik, burkolat levétel gondolom, és a kilóméter óra aljába lehet az elem, aki csinált már ilyet valami tanács?
2011. júl. 28. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

A malagutimnál se működött a digitális óra.

Leszedtem a fejidomot és kiszedtem az órát, elemcsere után néha-néha felvillant de nem működött.

2011. júl. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 athlon81 válasza:

Én most fényezem az enyéimet szétszedtem .. egy gombelemes óra van benne ... de hiába cserélem az elemet .. halott az óra.. alternatív órákat keresek bele :)


(egyébként totál szétkel hozzá kapni a műszerfalat)

2012. okt. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aprilia Gullivernél is ugyan ez a baj jelentkezik, ezek a kis digitális órák nem szeretik a tűző napfényt, mert össze folynak a kristályok a kijelzőben! :(

Én vittem órásokhoz is, de mindegyik egyhangúan elküldött a pitsába a robogómmal együtt -_-

2014. márc. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!