Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik utálják a gagyi 4 hengeres tuning autókat és a keménykedő h*lyegyekekeket, akik vezetik? :D

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 16:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nincsennek!!!
2011. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Én. Pl azokat akik ilyen "tuning" Suzukival vagy akármivel keménykednek mert raktak rá egy :D spoilert meg egy dobot amitől hangosabb lett és azthiszi ő mindenki lealáz, persze visszacsöppen abban a mp-ben a valóságba amikor a 125ös motorommal állva hagytam a lámpánál :D Ilyen megtörtént.
2011. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Ha keménykedni akar valaki akkor egy 2.5-ös benzines 192Le-s autót kell venni , kis súllyal... :)

És persze nem telerakni műanyaggal (spoiler),meg nem kell rá (Száguldunk és félünk) matrica sem nonfigura,sem sportdob amitől hangosabb!


Egy rendezett szép autó kell (max alufelni,egy kisebb ültetés és inkább egy teljes sportkipufogó rendszer,nem csak 5000ft-os dob,na meg egy NEM DIREKT sport légszűrő)


sokan megültetik porig az autójukat és nagyon széles kerekekkel felszerelik , aztán csodálkoznak hogy alig megy az autó és több a fogyasztás is... :)

2011. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

Hülyeség a tuning kipufogó. Azért mert nagy hangja van ugyan úgy 60-90Le marad az autó.

Én ha erős autót szeretnék akkor egy BMW 320D-re gyűjtök és nem Suzukikkal kínlódok.

A másik dolog amit utálok az a bömbölő zene a kocsiból.

Mire vágnak fel? a 15 éves puntóval akarnak menőzni? vagy a golf 3mal? Ezeken csak röhögni tudok.

2011. júl. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
92%
és ha például hangosan szereti hallgatni a zenét?
2011. júl. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mivel, hogy senki autóját nem én fizettem ezért mindenki azt csinál vele amit akar. Persze megint a suzuki lett felhozva negatív példaként, meglepő lett volna ha nem ezt irják. Szerintem az legalább annyira szánalmas, hogy 300ezer ft-os bmw-vel meg mercivel alapjáraton közlekednek, hogy alacsony maradjon a fogyasztás utánna jönnnek fel gyakorikérdésre, hogy az ö 2,5 literes kocsijuk 7 litert eszik városban.
2011. júl. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Én azokat utálom akik "nyugati" 20 éves szar, rozsdás 60LE-s alig menő füstfüggönyt húzó de mindenhol spoiler meg matrica meg ágyúcső átmérőjű kipufogóvégű, 16 hangszóró + mélynyomó, bazáros alufelni kínai gumikkal keménykednek az utakon és mindenkinél keményebbnek érzik magukat, természetesen így is közlekednek és csodálkoznak amikor padlógázzal meg akarnak előzni de nem megy nekik mert én már félgázzal megyek a 105 lóerős Japán autómmal mert a rozoga tragacsuknak nem elég a 110-es tempó amivel én előttük megyek. Ez a véleményem

Autót tuningolni meg szerintem igazán hülyeség főleg látványra és legfőképp a 20 éves roncs Bmw VW-ket.

Amennyit rákölt a hülyeségre annyiból már megbízható erősebb autót vehetne ami lehet jobban is néz ki.

2011. júl. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
Azt hiszem Igen. Vannak. :D
2011. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Jó tudni, hogy más is így van ezzel =)
2011. júl. 30. 21:37
 10/26 anonim ***** válasza:

Ja, a gagyi sornégyesek... Képzeld, az F1-ben is 1,6os gagyi sornégyeseket terveznek rakni. A 120/200LE-s sportmotorokat is gagyi sornégyes hajtja, ami bizonyos fajtáknál 17 000-et pörög. A két literes naftás hármas bömös jobb a kerregő motorjával? Vagy egy Twingo RS? Inkább vennék olyat mint egy nehéz súlyú bajnokot (BMW/Merci)... És akinek csak a Suzukira futja? Szereti az autóját, javítani és javítani, meg szépíteni akarja, csak nincs rá pénzze? Ilyen verzió érdekes módon senkinek sem jut eszébe. Valakinek az 1,3-mas Swiftje többet jelent, mint egy dúsgazdag korán kopaszodó kettesszekrény-alkatú fiatalembernek az AMG-s Mercija, mert többet dolgozott érte.

Egyébként hol van megírva, hogy csak az lehet büszke az autójára, aki 5,5millánál többet áldozott rá?

2011. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!