Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 98 as opel astram van ami...

Donathzoli kérdése:

98 as opel astram van ami egyszeruen lealt es nem akar gyulni a szervizbe ki csereltek a magasnyomasu pompat de ugy sem gyul be. Valakinek valami otlete?

Figyelt kérdés
2011. aug. 3. 11:43
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Már megint ez a hülye kérdés a pompával:D Tanulj meg magyarul írni!
2011. aug. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért hoztad ki a szervízből, ha nem "gyul" be ????

Vagyis hogyan hoztad ki a szervízből?? kitoltad? begyulladás nélkül? :)

Reklamálj!

2011. aug. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
raszistak vagytok vagy mi van egy kerdes volt nem egyeb bocsi h nm tonultam meg hejeseben magyart irni de nekem ez is eleg hidd el es majd amiutan te is igy beszel barmijen nyelvet mint en a tedet akor szolj
2011. aug. 3. 12:27
 4/9 turbopocok ***** válasza:

G-Astra DTi?

Erre az alkatrészre gondolsz?

[link]

2011. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen pontosan.ezt csereltek ki. de nem gyul be es mar nem tugyak h hol keresek a hibat. es nem hoztam el csak erdeklodok enis egy kicsit
2011. aug. 3. 12:34
 6/9 turbopocok ***** válasza:
Végső esetben a vezérlőegység cseréje sem kizárt, de azért furcsa hogy az egész adagolót úgy ahogy van kicserélték. Mit mondtak mi baja volt?
2011. aug. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt h nem mukodik az elektromos resze es igy vettem egy ujat. es most azt mongyak h hat lehet h valami vezetek van megszakadva valahol.
2011. aug. 3. 13:07
 8/9 turbopocok ***** válasza:

Azért ez egy kicsit elhamarkodott döntés volt, nem akarlak elkeseríteni, de erre való a gondos diagnosztika.

Az hogy egy EDC-s autó nem indul be nem kell azonnal az adagolót hibáztatni. Másrészt egy új adagolót nem elég csak "összedugni" az ECU-val, össze is kell kódolni. Bár gondolom a szervízben ezt úgy is tudják.

(Mondjuk ha meg sem nézték a vezetékeket, a szenzoroktol bejövő jelek hihetőségét, akkor nem vagyok benne biztos)

2011. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hat sajnos nem tudnak a kodolasrol mert fel hivtak es azt montak h az auto nem gyul be,es sajnos el sem hozhatom tolouk az autot mert mar rengeteget fizetem nekuk,
2011. aug. 4. 05:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!