Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bukósisakról?

Figyelt kérdés

[link]


"Olcsó húsnak hig a leve(kérdőjel)"


2011. aug. 3. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűazannyát, ilyen gagyit még nem is láttam. Na mazsolázzunk:

A 4 ezer forintos ár az kb. azt jelenti hogy az eladónak van rajta ezer forint haszna, behozzák a bukókat tömegesen Kínából darabonként 500 forintért, a kínaiak pedig megint fognak 1000 forintot egy bukón. Ez azt jelenti hogy jó esetben egy bukósisak elkészítésére kb. 1500 forintnyi összeg juthat. De nézz rá például a festésére: egybefolynak a csíkok meg a motívumok, óriási hibák, kb. a szintén gagyibb Made in China kínai műanyag játékokon szoktam ilyeneket játni.

Gyerünk tovább a plexire: a sok ikon, motívum itt is, a Warning felirat alatt azt olvashatjuk hogy ne használdd éjszaka és rossz látási körülmények között. Ez normális? Ja és a felirat "refine helmet" = "újrahsznosított bukósisak". Remek, legalább nem te leszel az első a ki meghal benne.

Az anyaga valószínűleg ennél fogva szintén újrahsznosított műanyag (előző életében PET-palack), ennél fogva már azon lennék meglepve ha kapna a forgalomban való használathoz megfelelő plakettet (egyébként nem is írja hogy lenne ilyen rajta, magyarán elvileg nem is viselheted forgalomban). Az ilyen bukó eléggé messzire kerülendő.

2011. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondom hogy jó sisak,de ha csak néha motozol és nem ez a közlekedési eszközöd (értem ezt úgy hogy hétvégente mész pár km-t vagy csak hobbi szinten csak nyáron csak nappal) nem nagy távra arra bőven jó és max 250 Mz-hez de inkább csak Simson-hoz vagy robogóhoz (600-as gyorsaságihoz ilyen sisakot eszedbe ne jusson venni!!)

Nekem is hasonló sisakom van, nekem Mz-m van de csak nyáron használom jó időben és csak a faluban meg a határban, arra megfelel, ezek a sisakok szinte csak arra vannak hogy a rendőr ne baszogasson, vagy nagyon kis eséstől még megvéd se semmi több.

Ha rendszeresen motoroznék és nagy távokat is mennék akkor biztos hogy valami drága jó minőségű sisakot vennék.

2011. aug. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszo az infot.robogohoz kellett volna.de tuti ezek utan nem veszem meg!
2011. aug. 3. 14:00
 4/4 anonim ***** válasza:

CMS-t vegyél. Én 13.000ért vettem. Ez a legolcsóbb a normális sisakok közül. Kényelmes, könnyű felhúzni.


Ilyen kínait még az utasra se adnék.

2011. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!