Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1310-es Dacia-val el mernél...

1310-es Dacia-val el mernél indulni Németországba?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán.

Ha nem tolod 100 fölé,oda-vissza probléma nélkül elmegy.

2011. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát... mivel én egy éve voltam, új autóval hát én még egyszer nem tenném ki az autómat, az autópálya nagyon rossz állapotban van. Én nem is mertem rajta gyorsan menni én nem indulnék el vele! De a te döntésed! :)
2011. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha az autónak nincs semmi baja,tehát jó állapotban van akkor el mernék vele menni.
2011. aug. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ez a típus már Renault fejlesztés. A régi Renaultommal 90-es átlaggal simán elindultam volna bárhová. De 100 fölé már tényleg ne hajtsd, addig simán eltöfög.
2011. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jó állapotban van, ismerem az autót, tudom, hogy én szervizelem, és mi romolhat el, illetve mi új, akkor miért ne. Augusztus végén most tervezem, hogy 88-as kispolszkimmal kimenjek Szlovákiába, és ott kirándulgassunk, de kb. negyedévenként szoktunk menni Bp-Balaton-Dombóvár-Pécs-Bp kört, az se kicsi.
2011. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, határozottan nem :D

Nekünk sajna volt szerencsénk ilyen autóhoz, de szörnyű... Apukám autószerelő, és minden kínját baját ismerte a gépnek, de olyan alattomosan el tud romlani benne akármi, akármikor, hogy nem kockáztatnám meg.

2011. aug. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!