Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El merjek indulni Peugeot...

El merjek indulni Peugeot 407-el,2000 km hosszú útra?

Figyelt kérdés

Átnézve az autó, semmi gond. De ha mégis közbe jön valami?

Esetleg volt már kint valaki közületek ilyen típusú autóval külföldön?


2011. aug. 20. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Az autó végulis erre való...
2011. aug. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kedvenc autóm :) irigyellek :P menj csak :D
2011. aug. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem, menj gyalog...csak vigyél egy pár váltócipőt, arra az esetre, ha az eredeti elkopik...
2011. aug. 20. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Régen Trabantokkal megtették ezt az utat:D

De ha megnézed a Budapest-Bamakon milyen tragacsokkal elindulnak.

Én elég sokat voltam külföldön autóval, és még élek, most megyek nemsokára Belgiumba, és semmi különösebb rákészülést nem csinálok, főleg nem parázok.

Városba is megszoktál tenni 2000 km-t gond nélkül:D Igen bármi közbejöhet(és ha ilyenen parázol közbe is fog),külföldön kicsit bonyolultabb a hibaelhárítás de nem lehetetlen.(legyen pótkerék meg alap dolgok)

2011. aug. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
havonta megyek annyit a swiftemmel hónapok óta semmi baj vele. Ok ez nem egyhuzamban 2000 de ha beiktatol félórás pihiket, ami neked is jót tesz semmi baj nem lehet. Nem sok az a 2000km.
2011. aug. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze!

Pont egy ilyennel jartak baratnomek a Bp-London-Bp utat.

En pedig mentem mar 1400km-t Suzuki Swifttel, iletve 1200km-t 10 eves Mazdaval meg 11 eves Accorddal.

Szoval no para, go!

2011. aug. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán, jó kis autó az egyik kedvencem, ha át van nézetve akkor nemhiszem hogy vmi gondlenne
2011. aug. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én most voltam 1 hónapja Ausztriában egy 206-ossal. 1000 Km-t mentem vele és semmi baja nem volt.

Faterom a 20 éves Citroen BX-el amiben kb 600 ezer km volt már azzal járt ki Németországba dolgozni kb 1500 km-re és megállás nélkül elvitte oda/vissza minden hónapban.

Ezek után mondhatja nekem bárki hogy "csak franciát ne"...

2011. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!