Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Beleraktam a 11. 000-ik km-t...

Beleraktam a 11. 000-ik km-t a robeszomba, mi az ami cserére szorulna, vagy érdemes lenne átnézni?

Figyelt kérdés
7000 km-rel vettem 3,5-4 éve azóta csak görgő volt cserélve(az is már vagy 3 éve), ja és egy yamaha aerox r-ről lenne szó, sima gyári 50es
2011. aug. 5. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

olaj és olajszűrő, de ott a szervizes leírás, nézd meg azt

elég keveset hajtod, de a fékeket is lehet, hogy érdemes megnézni, bár f@sz tudja milyen szar dobfék van rajta, hogy kopik-e egyáltalá

2011. aug. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
olaj csere ha 4t levegő szűrő csere ha nem ad ki fura hangot nem csörög stb akk sztem ennyi elég ja és a gumik állapotát is megnézheted
2011. aug. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Görgőt kell megnézni kopottak-e, szíj szélességét lemérni 15,4mm nél már csere. Kontrasztrugó szinte biztus , hogy elfáradt, csere. Gyertya csere De csakis NGK-ra. A amúgy hibátlan, ennyi elég neki. Itt van a pontos leírás : [link]
2011. aug. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!