Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo V40 vagy Lada Samara a...

Volvo V40 vagy Lada Samara a jobb mindenféle szempontból?

Figyelt kérdés
2011. aug. 6. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:

Lada Samara? :DDdddd


Ez olyan mintha egy kispolskit hasonlítanál Hayabusha-hoz..:D

2011. aug. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
XDDDDDD.
2011. aug. 6. 14:50
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindent figyelembe véve a Volvo!

Persze vannak olyan tulajdonságai a Lada Samarának ami miatt inkább azt választanám.A Samara még méltó a Lada név viselésére.Egyszerű,olcsó,strapabíró.Egy jól karbantartott Lada van olyan megbízható,mint egy Volvo.A vételár a fenntartás,a szervízelés töredéke a Volvoénak.Az alkatrészek olcsók,és az autó 60%-ban otthon is javítható.Ehhez képest a Volvo már sokkal egyszerűbb műveleteknél is szerelőt kér.Az utasbiztonság és fogyasztás(motor méretéhez és teljesítményéhez képest) terén csúfosan alul marad a Samara,de nem ezért szeretjük.

2011. aug. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%
Egyértelmű! Lada Samara
2011. aug. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hehe:)) Indokolnád?
2011. aug. 12. 08:19
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
egy Volvo árából veszel egy tucat Ladát. Ha esetleg egy régi Volvot vennél ahhoz viszonylag drágák az alkatrészek drága üzemeltetni. Az új Volvot meg persze nem szegény embernek találták ki. A Ladát nem kell sajnálni mehetsz vele árkon bokron mert bármilyen szerelő akár még te is megcsinálhatod pár ezer Ft-ból. De ha sokat utazol és nem tartozol a kis keresetűek közé akiknek számít minden Ft akkor vedd meg a Volvot. De bizony ha a pénzedet be kell osztanod akkor jobban jársz egy Samarával vagy egy másik kissebb kategóriás autóval. Bár nem lehet velük villogni meg mutogatni de elvisz bárhová és a tömegközlekedésnél mégiscsak jobb.
2011. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hamaxD válasza:
vegyél egy volvo XC 90 est,az a legjobb!
2011. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy felkészült iparos. Volvó jobb, de bizony bonyolultabb szerszámparkot igényel. Ha folyton szervizbe hordod mert mondjuk nincsen hozzá tesztered, stb, akkor nyilván sokkal drágábbnak tűnik. Ha magad meg tudod fabrikálni, akkor nem vészes az sem.
2011. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekünk 15 éve volt egy Samaránk, én olyan strapabíró kocsit azóta se sokat láttam, még terepen is megállta a helyét, sose akadtunk el vele sárban pl. Sajnos összetört egy frontális karambolban, de a roncsot eladtuk és a vevő még így is helyre tudta hozni!!! Ezt azért nem lehet sok autóról elmondani. Máig fut az utakon, párszor már találkoztam vele. Én biztos hogy a Samarát választanám, ár/érték aránya is sokkal jobb egy Volvóénál, ez persze csak az én véleményem.
2012. jún. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!