Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket a 4 közül (Kawasaki,...

Melyiket a 4 közül (Kawasaki, Yamaha, Honda, Suzuki)?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy choppert ill. cruisert, de nem tudom melyik a legjobb. Kiváncsi lennék melyiket kell legkevesebbet szervizelni, vagy melyik fogyaszt kevesebbet. Hány ccm érdemes venni? És választásnál mit érdemes szem elött tartani?
2011. aug. 7. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

én a Hondát tudnám ajánlani mivel nekem is az van (cbr1000).

a fogyasztások nagyjából egyforma 1L ide oda, az nem nagy vmi.

600 köbös körül már érdemes venni, alatta nem annyira mert ha már van akkor húzzon. :)

2011. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik közül választasz nagy csalódás nem fog érni. Ezek mind megbízható márka és minőségit gyártanak ;)
2011. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ilyen magassagokban szinte barmelyik ok, de a legjobb a Honda! Nekem az van, lany vagyok, fontos szempont volt,hogy strapabiro legyen,mert nem vagyok szereloi tehetseggel megaldva es nem mindig a szervizbe akartam ulni. Azzal erositettek meg,hogy nagyon jol dontottem. Hosszu tavra gondolkodtam, CB500-om van. Jo keresgelest! Jah, ha srac vagy,szerintem nem gond milyen nagyot veszel,csak okosan urald, tudj biztonsagosan menni,szerintem 750 koruli mar ok,ha peldaul elso motor, de magadhoz merd,ne mashoz. Attol is fugg eddig mivel jartal,mik a tapasztalataid.
2011. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Amugy 23/L vagyok és ez lesz majd az elsö mocim, de sajna még kicsit odébb van, csak mérem fel a terepet, hogy majd könnyebb legyen a választás :)
2011. aug. 11. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az eszem de a szívem a Kawasaki "(choppert ill. cruisert)" mondja. ;)


Ha nem írod azt hogy "choppert ill. cruisert", mondtam volna mást is.

2011. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!