Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Fusion 1,4 TDCI 2007...

T.i.t.i. kérdése:

Ford Fusion 1,4 TDCI 2007 kiadás. Nem tudom, hogy egy 3 és fél éves autónak mi baja lehet. Fordulatszám minimum, maximum 30 km/óra sebesség, persze ha elindul. Hiába lépek a gázra olyan mintha semmit nem csinálnék. Valaki segítene?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezen neten keresztül nem nagyon lehet segíteni.

Mikor látta utoljára szerelő/szervíz? Volt korábban valami hibája? Rendszeresen karban volt tartva? Kúton tankolsz?

2011. aug. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok autószerelő de ez tud csodákat produkálni: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__466..
2011. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet valami gondja az üzemanyagrendszernek.

Egy szervízben rádugnák a csatlakozót és kiolvasnák mi a hibája, az lenne a legegyszerűbb.

Persze gondolom a motortérbe már benéztél/néztetek és ott nincs semmi feltűnő "elváltozás".

Nekem 1.6 TDCi-m van, utoljára akkor ment el érezhetően az ereje, amikor kirepedt egy gumi szívócső. Persze az nem volt ennyire komoly hatással, mert ment, csak sokat fogyasztott meg erőtlen volt.

2011. aug. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!