Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Galaxy, vagy Fiat Marea...

Ford Galaxy, vagy Fiat Marea kombi?

Figyelt kérdés

Autóvásárlás előtt vagyunk a férjemmel és 2 gyerekkel.

Ez a két autó merült fel lehetséges választásként, de mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai.

A Ford egyterű, így nagyobb a hely benne. Amikor nyaranta kirándulni, nyaralni megyünk, vagy csak pakolni kell, több minden fér bele. Ezzel szemben a Fiat sem kicsi, de a mindennapos városi közlekedésben-parkolásban mégis jó, hogy kisebb helyen elfér.

Árát tekintve a Fiat jóval olcsóbb, viszont a Ford meg minőségben, megbízhatóságban jobb.

Fogyasztásban közel egyformák, a pénz megvan a drágábbra is (de ennél többet nem akarunk rákölteni).


Melyiket választanátok? Esetleg ha van valamilyen tapasztalat akár egyik, akár mindkét kocsival kapcsolatban, azt szívesen fogadnám.


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 9. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a Ford-ot választanám, nekem jó tapasztalatom van vele. Meg hát a tágabb családi körben is mindenki Fordot használ, nagyon jó autók. Csak alapoan meg kell nézni vásárlás előtt (ha használt autót vesztek), nem árt hozzáértő embert vinni magatokkal.
2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 med-X válasza:
Ford! vagy Nissan vanette
2011. aug. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár információt írhattál volna még, maximum meddig mennél el árban, valamint hanyas évjáratút szeretnél?
2011. aug. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ford galaxy
2011. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kényelemben a marea a jobb. gondolom árban sem két forintról van szó, megbízhatóságban egykutya, adóban gondolom szintén a marea nyer. egyébként alkatrészárban is egykutya a kettő. én azt mondom, marea.
2011. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lodarazs ***** válasza:

Nem írtad, hogy benzin vagy dízel.

E két márka közül inkább a Ford, bár ez egy VW. Akkor miért nem Sharan? Mindegy. Formára szebb a Marea, bár más előny nem jut eszembe.

2011. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyértelműen a Ford bár nem tudom mióta Volkswagen a Ford:D
2011. aug. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Ford Galaxy (bár lehet, hogy a többi újabb Ford is) VW motoros, gondolom ezért írta így az egyik válaszoló. A Sharan is felmerült, de mivel szinte ugyanaz, mint a Galaxy, csak drágább, ezért ezt kilőttük.

Mindkettő 2000-es körüli évjáratú lenne, dízel.

Még gondolkozunk, de az is segítség, hogy sokan a Fordot írtátok.

Még egyszer köszi!

2011. aug. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!