Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehet lowridert épiteni...

Hogyan lehet lowridert épiteni egy kombi Ladából?

Figyelt kérdés
Mik kellhetnek hozzá, és a költségvetés. aki benne van az ötletbe azzal szivesen beruháznék 1 re :D
2011. nov. 1. 23:30
1 2
 1/12 simanroland válasza:
19%
Hogyan lehet ladát épiteni egy Ferrariból?
2011. nov. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mármint csak le akarod ereszteni porig, vagy szintszabályzós, "ugrálós" futóművet is alá?


Az utóbbi nem olcsó és sok alkatrész beépítésével és átalakításával jár. Kell egy készlet kompresszorral, azt meg kell táplálni hogy termelni tudja a levegőt, kell egy tartály, néhány méter cső, szabályzóelemek/szelepek és a 4 "gumipogácsa". Nem tudom milyen áron mennek, a google első találatán 900 dollárért szerepel a készlet, de ahhoz a Ladán elég sokmindent át kellene faragni.


Ha csak azt akarod hogy alacsonyan legyen a hasa, akkor jöhet a falusi módszer: nagyflex elő, rugók kiszed, úgy saccra valamennyi levág belőle és mehet vissza. Utána majd nem lehet beállítani a futóművet és meg fogja enni a gumikat, de legalább fennakad minden fekvőrendőrön.

2011. nov. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2011. nov. 2. 00:52
 4/12 anonim ***** válasza:
jézusom....hát egy ilyen rendszer kiépítése szerintem olyan 1millió körül mozoghat...:)
2011. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Sima ügy. :D

Kell hozzá nagy adag pénz, aminek a nagyrészét el kell költeni egy olyan FBSS vagy hogyhívják készletre, aztán hozzá kell improvizálni a futóműhöz. Bármelyik lowrideres oldalon találsz angol leírást arról hogy hogy is megy az átalakítás, a legalapabb készlet 900 USD környékén kezdődik ahogy láttam.

Ha megnyerném a lottót biztosan megcsinálnám egy ezerkettes kombival. :D

2011. nov. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rákerestem a Lada futóművének a rajzára, ahogy elnézem egy alap készlet elég lenne.


"Atom" lenne egy fehér 1200 kombi, fekete belsővel, hasra fektetve.. :D

2011. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hát nem tudom...tudod ez olyan mint amikor egy német autóra japán kanjikat ragasztanak fel...meg mikor a nemjapán autókat import cuccokkal "áldják"(inkább átkozzák) meg. A lowrider akkor legyen egy amcsi dög v8as vassal. Bár mindenki más de szeretem az auókon látni a hozzáillő átalakítást:)
2011. nov. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hiddel énis. de egy v8 as dög elég drága lenne ezzel a lowrider cuccal. akkor inkább egy olcsó 1200 es kombi mittomén 100.000 é plussz ez a 900USD meg 1-2nap fúrás, faragás. és persze az kicsi lowrider felni :D peres gumikkal :D megnéznék az utcán az tuti. :D
2011. nov. 5. 01:10
 9/12 anonim ***** válasza:
hát szerintem az nem 1-2nap lenne:P szerintem egy ilyen rendszer kiépítése egy ladába kb 2-3hét inkább:P
2011. nov. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
akkor legyen 1 hónap :P :D de nekem megérné :)
2011. nov. 8. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!