Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez sok? (Kérdésed...

Szerintetek ez sok? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy fiat puntót. az van beleírva hogy 173000km van benne szerintetek sokez a km vagy még elfogdtható [link] én erre gondoltam
2011. aug. 9. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez sok. Már 100-nál sok mindent kellett cserélnem

egy vagyonért.

2011. aug. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy sok, de legalább valós. Jobban örülnél talán, ha 73 ezer km lenne a hírdetésbe írva, de a kocsiban ennek a többszöröse van? Ez legalább egy jó, korrektnek látszó hírdetés, 11 éves lett az autója, megunta, venne egy újabbat. Én inkább tőle vennék autót, mint az autókereskedőktől.
2011. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:) Erről csap az jut eszembe, amikor unokatesóm árulta a 2003-as Passatját tavaly és egy érdeklődő felhívta, hogy jó jó megérdekelné is, de sok benne a kilométer, erre tesóm megkérdezte tőle miért mennyit akar holnapra annyi lesz benne és viheti.
2011. aug. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket
2011. aug. 9. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
az én autóm 6 éves, 1.2 55 le, 142.000km... és semmi baja! (évente szerviz), alap dolgokon felül nem kellett költeni rá, eddig kb 200e ft-ban volt.
2011. aug. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!